Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Nyikhaj testalkatú, de az átlagot felülről súroló arcú srácként, milyen esélyem/lehetőségem van elveszíteni a szüzességemet ezen a nyáron?

Figyelt kérdés
Mivel nincs olyan ismerősöm, akivel őszintén szoktam beszélni, így sosem kaptam még visszajelzést a külsőmre vonatkozóan, de nem tartom magamat csúnyának (borosta, zöld szem, kicsi orr, kissé telt ajak). Viszont a testalkatom átlagon aluli, ami miatt komplexusaim vannak, de annyira nyomaszt, hogy még sosem voltam kapcsolatban csajjal, hogy most már valamit tennem kellene 21 évesen. Milyen helyeken és hogyan kellene próbálkoznom, hogy átlagon aluliként is legyen esélyem?

2016. jún. 27. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha Budapesten élsz, semmi esélyed nincsen... Itt sajnos csak az átlagon felüli alfa csávók tudnak nőhöz jutni...
2016. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

És Mr. Nyafnyaf személyébeeen megérkezett az első hozzászólóóó!!


Megsúgom, csak rajtad múlik. Menj társaságba, ahol sok lány megfordul. A többi rajtad múlik.

2016. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: Milyen társaságra gondolsz? Tudnál ölteteket adni? Bulizni nem szoktam járni, mert nincsenek haverjaim, meg nem is szeretem az olyan nárcista közeget, amibe én egyébként sem illek bele.
2016. jún. 27. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Nulla esély. Ezt becumiztad.
2016. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Miért nincsenek haverjaid?
2016. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a kisugárzásod, fellépésed, hogy kommunikálsz, mennyire vagy spontán, humoros, de azon is múlik, hogy milyen a stílusod (öltözködés, haj, összhatás).

A leírtak alapján (komplexsok, frusztráció) nem jósolok sok jót neked de van lehetőséged változni, szóval...

2016. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
2016. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2016. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
hát teso fogj valakit aztán tattsd is meg es nem leszel szűz
2016. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne a külsőségekkel foglalkozz. Legyél egy fokkal szebb az ördögnél, az már elég, ha őszinte, nyílt, és némi humorral fűszerezett stílusod van.
2016. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!