Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bűntudatot éreznék, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatot éreznék, hogyha a most kezdődő titkos szexkapcsolatban veszíteném el a szüzességemet. Mit tegyek, hogy ne érezzek ilyet?

Figyelt kérdés
21/F.
2015. aug. 27. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál...SOKAT
2015. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig már vártam, hogy valakinek megtetszek, és alakuljon valami, de most hogy ide jutottam, bűntudatot éreznék, illetve értéktelennek érezném magam utána. Valaki meg tudna vígasztalni? Nem akarok szűzen meghalni.
2015. aug. 27. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Belegondoltam, ha én lennék ebben a helyzetben mi, hogy lenne.. És ismerem magam annyira, hogy tudjam, én is pont azt érezném, mint te. Soha nem mennék, vagyis nem mentem volna abba bele, hogy 'szexkapcsolatban' veszítsem el a szüzességem. Mondjuk én eleve a szexkapcsolatot sem tartom opciónak, számomra nem pálya ez az összejárunk néha dugni.

DE ne keseregj emiatt, nem fogsz szüzen meghalni, előtted az élet. És ha nem vagy 100%-ig biztos magadban, akkor szerintem ne ugorj bele hirtelen ebbe a dologba.

2015. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha buntudatot erzel, a lelkiismereted jelez, hogy nem jo iranyba mesz ...
2015. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dugd meg, különben 40 éves szűz leszel. Nem kell moralizálni, örülj neki, hogy adódott egy lehetőséged. Életed szerelmével majd ráérsz találkozni pár év múlva és addigra már szexuálisan elég tapasztalt leszel, hogy rendesen ki is tudd elégíteni.
2015. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már miért?


Ha olyan a csaj, hogy megéri, akkor hajrá!

2015. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Külsőre olyan, hogy elvinném egy körre a csajt, de most azon morfondírozok, hogy ha már idáig vártam, akkor nem akarnám elveszíteni holmi hirtelen alkalmi dugással. Nem akarnám, hogy annak a csajnak csak egy legyek a harmincból... Sose lehet tudni.
2015. aug. 27. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen szexkapcsolatról beszélsz szűzként? :D Lehet, az első dugás után nem is találkoztok többet. Én élnék a helyedben kihasználnám az alkalmat, mások ennyi idősen (vagy még idősebb korban) ölni tudnának egy ilyen lehetőségért.
2015. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez kezdődőd szexkapcsolat még. Azért vagyok még szűz. Lehet hogy tudnék élni a lehetőséggel, ezen gondolkozok.
2015. aug. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!