Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek várjak a srácra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak a srácra, vagy feküdjek le addig mással?

Figyelt kérdés

Ismerkedek most egy sráccal, randiztunk is már, de valahogy nem tudom eldönteni, hogy érdeklem-e igazán, vagy csak szórakozik. Most pedig lenne lehetőségem egy sráccal szexkapcsolatra, és nem tudom, hogy belemenjek-e, vagy várjak még kicsit, hogy lesz-e valami a másik fiúval.


Igen, lehet ribizni nyugodtan, de nagyon régen voltam már együtt pasival, és nagyon hiányzik a szex. :/ Ráadásul jó néz ki, elég normális is. Rendes kapcsolat nem lenne belőle, de az nem gond.

Tetszik ez a srác is, de nem tudom, hogy mit akar tőlem, vagy akar-e egyáltalán bármit is...


2016. jún. 26. 14:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
16%
Már ne is haragudj, de ebből az egészből az jön le, hogy téged csak ez a srác érdekel(akiről nem tudod, hogy mit akar tőled) , a másikkal meg csak dacból akarsz összejönni szexkapcsolatra, de valójában semmit nem érzel iránta. Most lehet, hogy én prűd vagyok, de számomra abszolút taszítóak az olyan lányok akik ilyen szexkapcsolatokba belemennek, ez elég nagy felszínességre vall. Én férfiként csak olyan nővel fekszem le, aki iránt komoly érzelmeket táplálok és emögött semmilyen erkölcsi vagy vallási meggyőződés nincs, egyszerűen csak én emberként tekintek az ellenkező nemre, nem tárgyként.
2016. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyis a szexkapcsolatos srácot fogod választani (meg azt hiszem valahol ezt te is tudod). Mert a másik tényleg gázos? Hogyhogy nem tudja mit akar? Ez baromira lelombozó a nők szemében! Illetve nagyon egyetértek az 5-össel! Ha nem teper ott valami gond van! Mivel a pasik természetükből adódóan a szexre nagyon hajtanak, valami itt nem stimmel. Simán lehet, hogy megkapja máshol. Vagy nem érdekled, csak tojik megmondani, vagy ez is jobb neki, mint egyedül (egónövelésre). Főleg, hogy tavasz óta várat ez nagyon gáz!!! Lépj tovább szerintem! A másik srácot nyilvánvalóan érdekled legalább szex terén, legalább ez az igényed teljesül!
2016. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Sunshinedoll ***** válasza:
H a másikkal nem beszéltetek meg semmi konkrétat, akkor nyugodtan szexelhetsz.
2016. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
32%

Én megmondom a tutit neked:


- Belemész az egyéjszakásba, és másnap reggelre kidob a csávó, mert megkapta amit akar, és húzza az ágyára a strigulát

- a másik csávóval minden kommunikációt megszakítasz, és soha többé nem keresed, nem válaszolsz neki (ghosting)


így mindkettőtök jól jár, te is, mert egy orgazmusért cserébe eldobhatod egy hosszantartó kapcsolat lehetőségét, és a srác is, mert megkíméli magát egy megcsalásra erősen hajlamos ribizlitől.

2016. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

24: Komoly kapcsolat?? Az már eleve nem úgy indulna, hogy láthatóan nem tudja eldönteni, hogy akar-e engem vagy sem...

A másik srácnak tetszem, és nem csak egyéjszakásat szeretne, hanem összejárogatni.

2016. jún. 26. 19:48
 26/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor te lány jarogas össze vele, élvezd amíg fiatal vagy az életet:)

Aztán lehet, hogy még más is lesz köztetek, sose lehet tudni, hogy mit tartogat a jövő.

2016. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Amúgy a szex kapcsolatos srác tudja, hogy te még azért nem mentél bele mert valaki másra vársz vagy tudja, hogy van valamiféle "kapcsolatod" kialakulóban ?

És tényleg hol jöttél vele összse ha szabad megkérdezni? Ott gyk-n esetleg, mert akkor én is elkezdek privátot írogatni mindenkinek :D

2016. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem gyk-ról ismerem. Nem tudja egyelőre.
2016. jún. 26. 21:23
 29/35 anonim ***** válasza:

Azt hittem te is innen jöttél össze eggyel.

De tényleg, sok privátot kaptál azóta, hohy ezt a kérdést kiírtad?

2016. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem is kaptam privátot szerintem, de nem is kérek. Miért?
2016. jún. 26. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!