Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek várjak a srácra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak a srácra, vagy feküdjek le addig mással?

Figyelt kérdés

Ismerkedek most egy sráccal, randiztunk is már, de valahogy nem tudom eldönteni, hogy érdeklem-e igazán, vagy csak szórakozik. Most pedig lenne lehetőségem egy sráccal szexkapcsolatra, és nem tudom, hogy belemenjek-e, vagy várjak még kicsit, hogy lesz-e valami a másik fiúval.


Igen, lehet ribizni nyugodtan, de nagyon régen voltam már együtt pasival, és nagyon hiányzik a szex. :/ Ráadásul jó néz ki, elég normális is. Rendes kapcsolat nem lenne belőle, de az nem gond.

Tetszik ez a srác is, de nem tudom, hogy mit akar tőlem, vagy akar-e egyáltalán bármit is...


2016. jún. 26. 14:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Ha a randi alapján úgy érzed, hogy lehet köztetek valami, akkor koncentrálj rá: beszélgess vele, szervezzétek az újabb randit, törekedjetek arra, hogy minél jobban megismerjétek egymást.

Ha nem jön össze, akkor még mindig ráérsz azon gondolkodni, hogy hogyan tovább, és akkor nyugodt szívvel kezdhetsz a másik pasival, akár csak szexre.

De most jobban tennéd, ha arra koncentrálnál, aki felkeltette az érdeklődésedet. (Vagy ha nem érzel erre indíttatást, akkor mégsem keltette fel annyira.)

2016. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Érdekelni érdekelne, csak nem fogok úgy összejönni valakivel, hogy nem érzem rajta ugyanezt. Mert néha úgy tűnik, hogy érdeklem, néha meg nem, erre nincs szükségem. Akkor inkább egy szexkapcsolat, ott legalább pontosan tudom, mit akar a srác.
2016. jún. 26. 14:52
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Mióta ismered a teszetosza srácot kivel randizgatsz?

Ha csak tegnap óta akkor várj még vele, de ha már hetek óta és ő benne nem volt annyi, hogy megkérdezze, hogy: ,,Szia xy, jól éreztem magam a randinkon múltkor, nem lenne kedved megint találkozni?"

Akkor mégis mire vársz? Elhiheted, hogy nem a tökéletes második randit tervezgetni, hogy hibátlan legyen.

Amúgy nyitott szellemiségű vagyok de a randira hívás az elején legyen inkább a srác dolga, a lány max utaljon rá, hogy lenne kedve hozzá, de csak ennyi.

2016. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy már tavasz óta ismerem... Jobban járok, ha összejövök a másik pasival, ez elég egyértelmű. Neki legalább tetszem. xd
2016. jún. 26. 15:02
 15/35 anonim ***** válasza:

Hát ez az, ha még fiatal vagy akkor ne vesztegesd az időd. Tavasz óta ismered? És azóta vársz? Ennyit sose várj.

Ilyent butaságot legközelebb ne csinálj :)

2016. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedésnek indult, csak egy haver volt.
2016. jún. 26. 15:08
 17/35 anonim ***** válasza:
Kit érdekel most őszintén ?! azzal fekszel le akivel akarsz, szerintem nem egy oldalról érkező selejtes válaszok alapján fogsz megálljt parancsolni az érzéseidnek
2016. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Mikor volt a randitok? Mert sztem a srác téged vissza tett a haver kategóriába azóta.
2016. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
2 hete, de múlt héten nyaralni volt. Most hétvégén taliztunk volna, csak végül nem úgy alakult a dolog.
2016. jún. 26. 15:11
 20/35 anonim ***** válasza:

Szabad tudni kérdező, hogy hány éves vagy?

Ha fiatal vagy akkor ne tökörész egy olyan srác mellet kiről nem tudod eldönteni, hogy akar e egyáltalán valamit.

De elárulok egy titkot, általában a lányok akiken nem lehet kiigazodni, a fiúk "egyszerűbb" lények.

Élj inkább mintsem várakozol olyasmire ami lehet el se jön, sőt valószínűleg el sem fog jönni. Ha akarna valami már illet volna tudatni veled.

2016. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!