Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy a pasik a BKV-n is kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Mindig a nő kezdeményez. Valami jelet küld a férfinak hogy menjen oda és a férif odamegy. :D Én legalábis ebben hiszek. Eddig mindig megszólított akit akartam hogy megszólítson, ez nem lehet véletlen. Nálam amúgy nem elvárás, ha valaki nagyon bejön valamivel beszélgetést kezdeményezek... De amúgy én is inkább azon az állásponton vagyok, hogy "nehogy már nekem kelljen felszedni a pasit".
2016. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 omba ***** válasza:
100%

Még nem láttam, hogy elvárják.

De hát mindegy is, annyi ember vár el annyi mindent... ne foglalkozz ezzel.

2016. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem várják azért el, de ha netán igen, akkor is nem mindegy? :D

Egyébként nem rég kezdeményeztem egy lánynál miután leszálltunk a buszról, de elküldött melegebb éghajlatra XD

Max a szemezéses verziónak lehet értelme, mert ott azért látni ha szimpatikus vagy a másiknak.

2016. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Milyen nők? Én nem várom el.
2016. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem várják el. Nem pasast fogni járnak a tömegközire, vagy legalábbis nem e célból vannak ott. Szerintem.
2016. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem várom el.
2016. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel cseppet sem várom el. Alapvetően azt szeretem, ha a férfi kezdeményez, de mondjuk a BKV pont nem az a hely, ahol örülnék neki. Általában nem jókedvemben használom a tömegközlekedési eszközöket, hanem mert a dolgomra megyek épp, szóval nem igazán érnék rá közben ismerkedni. Nem is tudom, hogy ezt honnan vetted egyébként.
2016. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

En abszolut nyitott vagyok arra is, hogy akar a BKV-n szolitsanak le. Szeretem a varatlan helyzeteket, es szeretek beszelgetni az emberekkel is, szoval nekrm az nem problema, hogy eppen megyek valahova, mert az egyertelmu amugy is. :)


De elvarni? Nem varom el.


23N

2016. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem várom el, sőt! Ha lehet, inkább hagyjanak békén.
2016. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik járaton? Azonnal ird meg!
2016. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!