Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhányan (fiúk) miért a...

Néhányan (fiúk) miért a lányoktól várják el, hogy kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 10:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem várjuk el,csak könyörgöm adjatok értelmes jeleket..
2013. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Az elsőnek igaza van. Én pedig még hozzátenném: miért várja el majdnem minden lány a fiúktól, h kezdeményezzenek?
2013. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Ott a pont 2-tes!
2013. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem várjuk el, csak könyörgöm normális jeleket adjatok.

Mit tudom én egy seggrepacsi akármi. ne pedig az egyik szemöldöködet húzd meg ebből a franc sem veszi ki mit akartok...

2013. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező: Mindig a lány kezdeményez, ha ezt nő létedre nem tudod, az elég nagy probléma.

Egy értelmes srác nem megy random mindennőhöz oda, hogy akkor most becsajozik. Nincs is értelme. Egy nő jelzi, ha akar valamit a sráctól, egy mosollyal, egy _olyan_ tekintettel, testbeszéddel és a srác csak azután megy maximum oda.

Ha azt akarod, hogy kezdeményezzenek nálad, tanuld meg használni a tested.

2013. nov. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ez egyszerű, mert akkor nem nekünk kell :)
2013. nov. 17. 10:41
 7/28 ASOT ***** válasza:
1-esnek igaza van + nagyot fordult a világ az évek alatt, sokat változtak az emberek. Márha csak az elmult 10 évet nézzük akár.
2013. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Mert jó lenne néha, ha nem én tépném a számat, a csaj meg kivételesen nem bólogatna, mint a kutya a Lada műszerfalán. Hogy ők hívjanak meg már nem is kérem, de arról felhomályosíthana valaki, hogy ha már úgyis nemek közti egyenlőség van, akkor miért esik nehezére odamenni egy lyánykának egy lyegényhez és megkérdezni "oszt baszunk bakter uram"?
2013. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én sem várom el, csak nem esne rosszul, ha számolhatnék vele, hogy ilyesmi is előfordulhat.


u.i. ha minden nap kb tizen kezdeményeznek Nálad akkor ha én is azt tenném csak egy lennék a listádról. Ha pedig szerelmes akarok lenni, akkor az különleges kell, hogy legyen. De csak nem várhatok el ilyesmit.

2013. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
5-ös, ha valaki tényleg tetszik, akkor mosolygok rá, vagy kerülöm a pillantását
2013. nov. 17. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!