Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhányan (fiúk) miért a...

Néhányan (fiúk) miért a lányoktól várják el, hogy kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 10:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

Egyenjogúság van tudtommal,és igen is ha ti is kezdeményeznétek rájönnétek,hogy az nem is olyan egyszerű dolog,mint aminek gondoljátok.Ha csak 1 napra felcserélődnének a nemek szerepei,mindjárt másabb világ lenne,mert mindkét oldal megtudná milyen érzés,mikor egymás után 40szer visszautasítanak,pozitív visszajelzés nélkül,de azért a férfi ember tartsa magát továbbra is és legyen határozott,és nem lehet félénk se,mert az nem férfias szerintetek,és nem lehet érzékeny sem és még sorolhatnám...

Sok nő meg csak ül,naponta odamennek hozzá 50en és csak válogat.És a legtöbb ezt csinálja a mai világban,az átlagos srácoknak sincs esélyük már senkinél kb.,még az átlagosnak mondott csajok is a jóképű ostoba gyerekekre várnak.

2013. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%

"5-ös, ha valaki tényleg tetszik, akkor mosolygok rá, vagy kerülöm a pillantását"

A mosoly semmit nem jelent, ha kerülöd a pillantását, az meg éppen arra utal, h nem tetszik az illető.

2013. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
27%

"Sok nő meg csak ül,naponta odamennek hozzá 50en és csak válogat.És a legtöbb ezt csinálja a mai világban,az átlagos srácoknak sincs esélyük már senkinél kb.,még az átlagosnak mondott csajok is a jóképű ostoba gyerekekre várnak."

Nem értem mi bajod van. Ha felcserélődnének a szerepek, Te is látnád, hogy milyen az, amikor csak előre és csak a földet nézheted magad előtt, mert ha véletlenül ránézel valakire azt jelnek veszi és azonnal megszólít.

Nem lehet jó az sem, ha naponta 10 embert kell finoman lerázni.

2013. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A mosoly nagyon is sokat jelent, engem a minap ezért szólítottak le, pedig a mosolyom csak egy köszönöm akart lenni egy illedelmes gesztusra, baromi kellemetlen volt a számomra. Ha kerülöd a pillantását az viszont gáz. Miért kerülöd? Ha tetszik miért nem teremtesz vele szemkontaktust?
2013. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom ki milyen bolygón él, hozzám nem jön oda napi 50 srác, de a barátnőimhez sem, pedig rajtam kívül egytől egyig csodás csajok. Mondjuk nekem mindegy, mert kapcsolatban vagyok. Nem kell mindenkihez odamenni és ennyi. Aki csak úgy mindenkihez odamegy, az meg is érdemli.
2013. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
40%

"A mosoly nagyon is sokat jelent, engem a minap ezért szólítottak le, pedig a mosolyom csak egy köszönöm akart lenni egy illedelmes gesztusra, baromi kellemetlen volt a számomra."

Ez pont azt bizonyítja, h nem jelent semmit a mosoly, nem lehet jelnek venni.

2013. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
41%

Én már kezdeményeztem pasinál, és nem tudom, miről beszéltek, nem nagyon kaptam visszautasítást még senkitől. Szerintem ha felcserélődnének a szerepek, akkor a pasik a nyálukat csorgatva ülnének, és örülnének, hogy hű, idejött hozzám ez a csaj, ne várassuk tovább, azonnal szexeljük meg, és majd utána jön a következő.

Itt a nemek közti kommunikációval van a gond. A pasik sok mindent nem értenek vagy félreértenek, amit a lányok csinálnak, pedig a lányok szerint az teljesen egyértelmű. A pasik meg néha nem tudják, hogy most merre hány méter, és igen, ezért szeretnék sokan, hogy akkor ha nem képesek már normálisan jelezni, hogy igen, bmeg, akarom, hogy közeledj, akkor már ő kezdeményezzen, ha tényleg annyira akarja.

De fiúk, megsúgom, sokat süllyed általában a lányok szemében az, aki csak úgy ül és várja a sültgalambot odarepülni. Mert ha annyi bátorság és határozottság sincs benned, hogy vállald a visszautasítás kockázatát, akkor a jelek szerint annyit se érne meg neked az x lány, és akkor már ő se fogja törni magát érted. Ördögi kör.

2013. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Azért nem nézek rájuk, mert nem merek a szemükbe nézni, hátha nem tetszek neki, egyébként a lányoknak nehezebb (lenne) kezdeményezni, mert vannak olyanok, akik emiatt is elitélik őket, szóval akkor tudjuk is, mit csináljunk. :/
2013. nov. 17. 11:09
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Irigylem a problémádat, 48 %! Egy napra kapnád meg a mi szerepünket, sírva rohannál vissza az eredeti alakodhoz!
2013. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
F29 vagyok, a volt barátnőm mesélt rémtörténeteket.
2013. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!