Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhányan (fiúk) miért a...

Néhányan (fiúk) miért a lányoktól várják el, hogy kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 10:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ez pont azt bizonyítja, h nem jelent semmit a mosoly, nem lehet jelnek venni.


Nem, ez azt bizonyítja, hogy képtelen vagy az értő olvasásra, meg azt, hogy legközelebb egy ilyen gesztusnál nem mosolygok, hanem szimplán megköszönöm.

2013. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Akkor mit lehet annak venni?
2013. nov. 17. 11:21
 23/28 anonim ***** válasza:
46%

"Mert ha annyi bátorság és határozottság sincs benned, hogy vállald a visszautasítás kockázatát, akkor a jelek szerint annyit se érne meg neked az x lány, és akkor már ő se fogja törni magát érted. Ördögi kör."


Mert ha a lány annyira nem képes, hogy felkeltse bennem az érdeklődést annyira, hogy megszólítsam, akkor a jelek szerint nem érné meg neki az x fiú és akkor már én sem fogom törni magam érte. Ördögi kör.


Az a gond az ilyen dumákkal, hogy ez mind csak felelősség áthárítása és semmi több. Miért akarnék megfelelni a lány (vagy bárki más) elvárásainak? Nem lehet, hogy ez amit írtál ilyen bűntudattal való manipulációra való kísérlet volt?


Tudod ez úgy működik, hogy Te vagy felelős az életedért és ha nem vagy boldog, akkor valamit elrontottál. Ennyi.

Ha boldog akarsz lenni akkor megszerzed amit akarsz - attól függetlenül, hogy fiú vagy vagy lány.

2013. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért várják el néhányan a fiúk közül ezt, mert már bele fáradtak a sok elutasításba.
2013. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, hogy a férfi kezdeményezzen, mert én nem tudok valami jól jeleket kódolni és dekódolni, szóval úgysem venné észre / félreértené, hogy tetszik nekem. Ha nagyon tetszik az illető, kerülgetem egy ideig, majd odamegyek hozzá valami hülye dumával.
2013. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem is örülnék,ha a lány kezdeményezne.

Szeretem a kihívást.

2013. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
értem, az utolsónak örülök :), ha vannak még ilyenek
2013. nov. 23. 01:17
 28/28 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszaitokat :)
2013. nov. 23. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!