Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el manapság a férfiak (tisztelet a kivételnek, ami sajnos nagyon kevés) hogy a nők kezdeményezzenek? Elvileg a férfi az erősebb nem, és ez az ő feladatuk, ők az 'úr a háznál', akkor ebben is vegyék ki a szerepüket!

Figyelt kérdés
Én az a típus vagyok, aki elvárja a férfitól, hogy ő kezdeményezzen és legyen annyira bátor hogy akár egy szórakozóhelyen vagy bárhol máshol ő tegye meg az első lépést!
2013. máj. 11. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha a nő választja a férfit, az nem mond nemet(kicsi az esélye), ellenben ha a férfi kezdeményez sok kudarcon át vezet az út az igaziig.
2013. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség:) a férfi is csak akkor kezdemény,ha a nő már megtette az első lépést JA és a mai nőkért rohadtúl nem éri meg fáradozni, úgyis jönnek úgyis mennek.
2013. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj semmit, fel vagy szedve!


Elvárás? Ha ő ezt várja, te meg azt, hogy ő lépjen, akkor nem lesz semmi. Aztán valamelyikőtök megunja, vagy jön egy harmadik, aki nem ismeri a szabályokat, csak megismerkedik azzal aki érdekli.

2013. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Például ezért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__43324..


Olvassátok el, tanulságos lesz!

2013. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen kezdeményezek,de könyörgöm,adjatok néhány érthető jelet..

Egy olyan nőhöz,aki nem mutat felém érdeklődést sose fogok odamenni.

Másrészt van némi félelem a bunkó visszautasítástól.

2013. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A pasik kényelmesek,a kínálat meg nagy.
2013. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es: nagyon tanulságos a sztori tényleg, de ez a baj hogy egy ilyen eset miatt az összes többi normális lány is le van minősítve sajnos :( és egyre nehezebben bízok meg én is bárkiben 1-1 csalódás után!
2013. máj. 11. 20:43
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rá szoktam mosolyogni arra aki tetszik, ha nem jön oda akkor ennyi, de általában ilyenkor ha viszonzott a dolog odajönnek. Azért a lányok közt is van az a véglet, pl egy barátnőm aki kb rá se néz a srácra aki tetszik neki mert érte meg kell küzdeni...hát nem nagyon küzdenek és nem a pasik a hibásak ilyen esetben sztem.
2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én vagyok az úr a háznál.
2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Persze, mert ha te vagy a férfi, akkor te is égesd meg magad, te gyalogolj végig az aknamezőn, meg te is menj be előszőr az oroszlánketrecbe megdögleni. MErt hát te vagy a férfi, és ezért inkább te is bassz rá nemigaz? Még ilyen köcsög hozzáállást. Köcsög hozzáállás, köcsög nőktől szeretettel! Wáo, le vagyok nyűgözve.

Annyi ész nincs,hogy felfogná a kérdező, HOGY: mindig az baszik rá érzelmileg, lelkileg, aki leszólít, mert az van az elutasított poziciójában. AKit leszólítanak az gyakorlatilag képtelen pofára esni. Vagy legalábbis minimális az esélye, mert akit leszólítottak, az már érzi, hogy a leszólító félnek tetszik, szüksége lenne a társaságára, ezáltal nyeregben érzi magát. EZ ám a keleti kényelem....

Talán úgy volna jó,ha mindkét fél tenne valamit.

Mivel ennyire nagyurak lettek a párválasztásban a nők, akkor talán aki tetszik nekik, ahhoz közeledhetnének kifejezetten.

Mire gondolok? Odamész hozzá, beszélgetést kezdeményezel, érdeklődést mutatsz iránta. Ezzel még nem mondod ki konkrétan,hogy hello pali ,jössz baszóra? Nem kell ez. Nem kell nyomulni.

CSak elég ,ha érdeklődsz iránta, pár kedves mondat, beszélgetésbe elegyedsz. Ennyi..Ettől még nem lesz bajotok. De a szemezős szarozás nem elég. Az gyér, kutya nem érti, hogy mit is akar jelenteni valójában a bámészkodás.

Ettől még nem leszel ribanz.

Ez a bátorság dolog meg olyan, hogy nem biztos hogy ér annyit... Csak gondolj a frontvonal legelején mászkáló marha katonákra, elsőként lövik ementálivá őket, de BÁTRAK voltak, hogy elsőnek pusztuljanak meg. Aztán vágják be őket a tömegsírba, és kutyát nem érdekelnek. A bátorság nem mindig kifizetődő. Főleg ha egy életre lelki roncsot csinálhat belőled egykét parasz pina. Mert olyanok akadgatnak a dekoratív nőstények között jószerivel.

Sose tudhatod, hogy mikor fogsz ki egy patkányt.

Orosz rulett sztáyl. Ez nem mindenkinek kell.

Egy patkány féle nőnél még a magány is jobb! érdemes vigyázni.

2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!