Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel mindig mosolyogtunk egymásra, szemeztünk. De sajnos nem lépett felém semmit. Mért?

Figyelt kérdés
Párszor beszéltünk is. Egy jó darabig nem is találkoztunk, most viszont olyan mintha meg sem akarna ismerni az utcán.Mért ilyen?
2013. máj. 9. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
sajnos nem úgy fogja fel a dolgokat ahogy te... én is szoktam mosolyogni emberekre akiktől nem akarok semmit
2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Picurkát - hmmm - ostoba. :(

Azért mert nem akar Tőled semmit, még megismerhetne és köszönhetne! Kissé faragatlan. :(

2013. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyik nap minden oké beszélgetünk meg minden, másik nap meg elfordítja a fejét az utcán.. haverilag is elég gáz..
2013. máj. 9. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, hát, ő másképp szocializálódik mint mondjuk te, ki tudja hogy rakja össze ezt a dolgot a fejében.


Lehet ezzel akar magára figyelmet vonni, lehet megijedt a közelségtől, akármi

2013. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget neki. Felejtsd el Te is. Lépj tova!
2013. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!