Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várják el manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el manapság a férfiak (tisztelet a kivételnek, ami sajnos nagyon kevés) hogy a nők kezdeményezzenek? Elvileg a férfi az erősebb nem, és ez az ő feladatuk, ők az 'úr a háznál', akkor ebben is vegyék ki a szerepüket!

Figyelt kérdés
Én az a típus vagyok, aki elvárja a férfitól, hogy ő kezdeményezzen és legyen annyira bátor hogy akár egy szórakozóhelyen vagy bárhol máshol ő tegye meg az első lépést!
2013. máj. 11. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Talán azért ,mert annyit hisztiztetek az egyenjogúság miatt. Egyenlő fizetést, jogokat, elbánást akartok.

Nos, ahogy Aladdin mondta Jaffarnak a mese végén: "Azzal más is együtt jár!"

Bizony. Itt az egyenjogúság ideje, lehet örülni. És tessék randira hívni a pasast (!)

2013. máj. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert ha egy lánynak nem tetszik a srác, akkor az híába udvarol, kezdeményez ugyis kikosarazza. Viszont a jópasikat meg ugyis ti szeditek fel.
2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ugyanabba a "típusba" tartozom, mint te kedves kérdező, viszont párszor már én is kezdeményeztem az elmúlt pár évben, tehát teljesen attól sem zárkozom el, viszont azok a kezdeményezések teljes kudarccal végződtek, mert azoknak a férfiaknak én, mint nő, nem jöttem be, csak, mint barát. Ezért fogadtam meg, hogy többet nem kezdeményezek, mert az amúgy is kevés önbizalmamat ezek a kudarcok csak még jobban lerombolták.

Azért teszem hozzá, hogy vannak még kezdeményező férfiak is, tehát nem mindegyik várja el azt, hogy a nők tegyék meg az első lépést, úgyhogy kedves kérdező légy türelmes és hidd el, akkor rád talál majd a számodra is igazi férfi. 31N

2013. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfi kezdeményezés addig működött, amíg a nők félénkek, önbizalomhiányosak voltak.Ez esetben a nő értékelt bármi nemű közeledést. Manapság már beképzeltek, magas lovon ülnek (természetesen a semmire fel), így a szerepek és a feladatkörök is változnak.
2013. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak halkan jegyezném meg, hogy mindig a nő kezdeményez...sose a férfi...a lány adja a "jeleket" komolyságtól függően x ideg( flörtöl, néz, kedves, érezteti mindenhogyan, hogy jó vagyok nála)aztán pedig én kezdeményezek konkrétan! Na most ha egy lánynál azt veszem észre, hogy nem ad semmilyen jelet akkor így járt..ha pedig jeleket küldözget de hamar feladja és nem flörtöl velem sokáig( akár hetek, hónapok) akkor szintén így járt! Mindig van olyan lány aki kitartóan küldözgeti a jeleit felém és azoknál a lányoknál mindig kezdeményezek is..lehet ez is lutri persze, mert később kiderülhet, hogy még sem vagyok szimpatikus vagy akármi, de ha jelek megvannak és kelő ideig akkor általában a férfiak kezdeményeznek!
2013. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha lennének egyértelmű jelek és nyitottak volnátok, továbbá nem élnétek vissza ezzel, akkor lenne kezdeményezés is!
2013. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező


Értem az építő jellegű kritikád, csak 30 felett kissé nehéz. ... Azt hiszem össze kéne szedni magunk.

2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ti magamfajta srácok, meg NE sértődjetek meg azon ami ránk igaz, mert én se tettem

"

Szeretetéhes, de korrekt - Sok nyámnyila pali nem találja a helyét ebben a szeretetmentes világban, ezért kaptok tőlük munkát.


Szeretetéhes, próbálkozós - Rengeteg hímet nevelt az anyja, és ez látszik is a balfékségükön, ezért kaptok tőlük munkát.

"

2013. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!