Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valoban el fog ítélni minket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban el fog ítélni minket a környezetünk?

Figyelt kérdés
4 eve dolgozom orvosként. Eddig többnyire orvos párom volt, most 3 eve vagyok egyeduallo. Egy ideje tetszik a büfében dolgozo 30 eves férfi. Nagyon jokat beszelgetunk, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Tegnap randira hívott, es most kicsit tanácstalan vagyok. A munkatarsam kioktatott, hogy ne alacsonyodjak le egy 8 altalanost végzett, csunya férfihoz. Viszont szerintem nem a külső szamit, es nem is a végzettség. Volt nem egy diplomás párom, mégsem voltam soha, egyikukkel sem igazan boldog. Most miert ne probalhatnam meg vele? Volt már valaki hasonlo helyezetben? Működhet egy ilyen kapcsolat?
2016. jún. 21. 18:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20-as piramisokat nem rabszolgák építették, hiába így illusztrálja számos rajzfilm

...

te most konkrétan azt mondod hogy fölösleges továbbtanulni, mert ugyanaz a kategória marad mindkét tábor?.....általános iskolás ballagásról lasszózhatunk akkor nagy koponyákat oda ahol épp orvoshiány van....

2016. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21.Tanulni lehet,én ezt nem mondtam,de attól hogy valakinek nincs meg a diplomája,nem azért nincs meg mert nincs meg hozzá az esze,csak nem tartotta fontosnak,de attól még lehet okosabb,csak mert nem járta végig az egyetemet,vagy a főiskolát
2016. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell tudnod, hogy mi az elvárásod egy férfival szemben mi jön be neked. De a világban én azt tapasztaltam, hogy a nők szeretnek felnézni a párjukra. A diploma természetesen nem garancia a boldog párkapcsolatra, DE 8 általános azért az nagyon kevés manapság... ott nem csak lustaságról lehet szó, valószínűleg a családja sem egy átlagos család, már ha van neki családja. Ha hosszútávú kapcsolatot keresel akkor nagyon nem mindegy szerintem, hogy ki hol szocializálódott és az életviteletek, életstílusotok megegyezik e. Ha meg rövidtávú kapcsolatot keresel akkor meg ne a munkahelyen keressél. Tudatosan is kell ilyenkor dönteni sajnos, mert kevés az idő, hogy megtaláljuk az igazit. Egy férfinak legyenek céljai, álmai, haladjon előre az életében, legyen agilis és nem csak magáért hanem a családjáért is. Van olyan barátnőm akinek tohonya barátja van, és minden nap szenved amiatt, hogy gyakorlatilag ő a pótmamája akinek egyfolytában menedzselnie kell a barátja életét. A tanulás nem csak a világnézetét fejleszti egy embernek de arra is megtanít, hogy ha valamit el akarsz érni akkor oda kell tenned magad érte. Elhiszem, hogy egy nap után amikor kivan az ember a sok értetlenkedő idióta beteg miatt jól esik egy mosoly, egy kis nevetés, lazulás egy kávé mellett a vicces büfés sráccal aki egész nap ezt gyakorolja, lehet sütire is meghívott már, de erre azért nem érdemes egy életet alapozni. 36F
2016. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"nem volt diplomájuk,de saját eszükre hanyatkozva és erejükből felépitettek egy gyönyörű Piramist amit a mai napig az építészmérnökök nem tundának felépíténe,és diplomásak ..ennyi a tudás"


Ennél jobban nem is illusztrálhattad volna, hogy miért fontos egy tanult ember számára, hogy a párja is tanult legyen.


A helyesírási hibáktól eltekintve:

- a piramist nem rabszolgák építették

- az egyiptomiak nagyon magas szinten művelték a matematika tudományát, és bizonyos mérnöki tudományokat, manapság akik az akkori munkásokat vezényelték, a piramist tervezték simán mérnökök lennének mind egy szálig.

- a munkások sem akkor sem most nem terveznek házakat, egy toronyházat sok száz munkás épít, de egyik sem tudná megtervezni azért építészek, statikusok, földmérők, és még kitudja hányféle szakember felel

- manapság is fel tudnánk építeni egy piramist, akár gépekkel nagyon gyorsan, akár a régi technológiákkal, csak idő és pénz kérdése lenne. Persze senki nem fog évtizedeket, és milliárdokat áldozni a piramis építésekre, mert felesleges, de azért toronyházakat, völgyzáró gátakat, vasutat, alagutat, hidat, etc rutinból épít az emberiség...

2016. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!