Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valoban el fog ítélni minket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban el fog ítélni minket a környezetünk?

Figyelt kérdés
4 eve dolgozom orvosként. Eddig többnyire orvos párom volt, most 3 eve vagyok egyeduallo. Egy ideje tetszik a büfében dolgozo 30 eves férfi. Nagyon jokat beszelgetunk, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Tegnap randira hívott, es most kicsit tanácstalan vagyok. A munkatarsam kioktatott, hogy ne alacsonyodjak le egy 8 altalanost végzett, csunya férfihoz. Viszont szerintem nem a külső szamit, es nem is a végzettség. Volt nem egy diplomás párom, mégsem voltam soha, egyikukkel sem igazan boldog. Most miert ne probalhatnam meg vele? Volt már valaki hasonlo helyezetben? Működhet egy ilyen kapcsolat?
2016. jún. 21. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Te nem xaros le az olyan embereket akik mindig másokon csámcsognak? Rémes hogy ilyeneknek akarsz megfelelni.
2016. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Hosszú távon nem :(


Ezért most porba fognak pontozni persze, mert a pc duma az az, hogy persze igen, egy 8 általánost végzett ember is lehet kedves, aranyos, intelligens, nem ez számít, de sajnos személyes tapasztalatom, hogy egy idő után elkezdenek kiütközni a különbségek, elkezd hiányozni az, hogy nem tud mindenhez úgy hozzászólni, őt elkezdi zavarni, hogy szélesebb látóköröd van, és ez akkor is igaz lesz, ha elsőre intelligensnek, tájékozottnak tűnik.


(ui: voltam hasonló helyzetben csak férfiként)

2016. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%

Persze hogy működhet, ha ténylegesen intelligens férfiról van szó, akkor nem állhat ilyesmi közétek. Rengeteg film is van erről egyébként, az a tanulság hogy senki véleményével nem kell foglalkozni, tedd amit jónak látsz! :)

24/L

2016. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Probalkozhatsz, de hosszutavon eselytelen az ugy. Egy ido utan ki fog bukni egy csomo olyan dolog, ami nyilvanvalova teszi hogy miert nem tud a pasi felmutatni valami minimalis iskolazottsagot, es azt valaki aki annyit tanult mint te kizart hogy elviselje. Most az eleje cuki, biztos probal imponalni, de ennyi.
2016. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%

"Rengeteg film is van erről egyébként" -- igen, és a filmek mind a valóság. Mert általában a kedves de szegény lány elnyeri a gazdag herceg kezét, a csúnya de jószívű fiút felszedi az iskola bombázója, a lázadók meg felrobbantják a halálcsillagot (jah,nem)



És nem az a gond, hogy a környezet mit fog szólni, persze, csámcsogni fognak, de csámcsognának máson is. Ez egyfajta kulturális szakadék amit sajnos nehéz, ha nem lehetetlen áthidalni.

2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
2. hozzászólóval értek egyet, hosszútávon az ilyen nagy különbség nem szokott működni. Eltérő hobbik, eltérő igények a szabadidő eltöltésére, a másiknak kisebbségi komplexusa lesz amiért a párja ennyivel tanultabb: elkezd beszólogatni neki, hogy az önbizalmát csökkentse, féltékenykedik stb...
2016. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egyébként nálunk még csak nem is az tette be igazán a kaput, amikor kettesben voltunk, hogy miről, és hogyan beszélgessünk, én sem a XVIII századi romantikus költőkről és a kvantum fizika új eredményeiről szoktam szabadidőmben beszélgetni.

Ennél sokkal bagatelebb dolgokon csúszott el :/


#2-es voltam

2016. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 opened paradise ***** válasza:
59%

Szerintem nem a papír számít. Rengeteg diplomás hülyébb,mint pár érettségi nélküli.


Ezt ránézésre nem fogják megmondani rólatok,aki meg kérdezősködik,az tehet egy szívességet,ha nem tetszik neki utána valami.

Neked kell eldönteni,hogy tényleg szimpatikus,vagy fontosabbak a kollégák.

2016. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
a filmek a házasságig tartanak...mi lesz aztán....egyszer elég beszólni hogy én orvos vagyok te nem és évtizedekig felhánytorgatja...de ha nagyon figyelsz és soha nem mondasz rosszat neki akkor is üldözési mániája lesz...képzeld ahogy a barátokat/kollégákat elhívjátok és sebészeti eseteket elevenítetek fel miként jártatok el mennyire észnél kellett lenni....ő majd ott ül némán hogy"milyen nyelven beszéltek?" amúgy szerintem ő sem tervez hosszú távra ezért ilyen bátor
2016. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos tapasztalatból mondom én is,hogy hosszútávon nem lehetséges. :(

Nálunk sem a papírokon múlt a jövőnk,viszont az egyik negatívum a mérhetetlen felesleges energia amit pluszként kellett befektetnem sokszor a kapcsolatba.

Remélem tudtam segíteni.

2016. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!