Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A haverom nagyon sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HungarianKiwi kérdése:

A haverom nagyon sikertelen társkeresés szempontjából, sose volt még senkije, hogyan segíthenék neki, milyen tanácsokat adnátok neki a társkerséshez?

Figyelt kérdés

A haverom jelenleg 20 éves. Sose volt még senkije, sose csókolózott stb. Lelkileg szegény nagyon meg van törve. Az egész úgy kezdődött nála, hogy pajzsmirígy gyulladása volt és az antibiatikumok miatt meghízott, emiatt elkezdték már egészen kicsi korában megalázni őt, kicsúfolták, kigúnyolták. A lányoknál nem volt sikere, a barátai elkerülték. Amikor bekerült középiskolában ott is ugyan ez folyt, Ő volt az osztály "lúzere". Jelenleg ott tart, hogy szabályosan fél, tart a lányoktól nem mer hozzájuk szólni.

Önbizalma már abszolút nincsen ennyi megalázás után, amit abszolút megértek. Kitaláltam, hogy próbálja meg a társkeresőt, de ez borzasztóan rossz ötlet volt, így utólag belegondolva biztosan, hogy nem mondtam volna neki, csak rosszabb lett a helyzet, mert olyan nőkre írt csak rá, akik úgy hírdették magukat, hogy nem a külső számít neki, hanem a belső mégse írt vissza egyik se neki...talán egy kettő. Gondoltam megpróbálom én is a társkeresést ugyan azokra ráírtam és MIND visszaírt és ezek után mondják a nők, hogy ők nem felszínesek (tisztelet annak a kevés nőnek, aki tényleg nem az) Én nem vagyok nőgyülölő félreértés ne essék. Panaszkodnak állandóan a nők, hogy rengeteg férfi bunkó és túlságosan nyomul, de azt vettem észre, hogy haverom hiába írt mindegyik nőnek tisztelettudóan, illedelmesen semmit nem ért az egész, sőt volt olyan aki egy kedves kis üzenettel finoman, tapintatosan lerázta: "hagyjál békén a faszba". Értem én, hogy a férfinak kell udvarolnia, de ezek után még az életkedve is elment szegénykének. Ugrok egy évet, gykn keresztül megismert egy lányt, aki panaszkodott, hogy milyen felszínesek vagyunk mi férfiak és nem vesszük figyelembe az érzéseit és nem akarjuk megismerni a belső tulajdonságait csak egyből az ágyba akarjuk vinni és külső alapján ítélünk meg mindent. Gondolta ráír a lányra és beszélget vele, hátha sikerül neki végre valami, de ez is egy rohadt nagy pofára esés volt, mert majdnem 2 hónapon keresztül beszélgettek folyamatosan egészen odáig,amíg nem küldött haverom egy képet megáról, miután meglátta a képet már csak napokkal később válaszolt és az előre megbeszélt találkozást lemondta azzal az indokkal, hogy "nem tudunk ma találkozni, felbuktam a macskában" ne ezek után haverom kissé heves szívverés mellett elküldte melegebb éghajlatra az anyukájával együtt. Mostanság többször is megfordult a fejében, hogy talán az öngyilkosság lenne a megoldás, de ezt természetesen nagyon nem pártolom mindig lebeszélem róla. Ja és amit kihagytam, abszolút nem szeret kövér lenni, tesz is ellene, hogy ne legyen az már sikeresen fogyott egy keveset és látom rajta, hogy nem elégszik meg a jelenlegi helyzetével és próbálja jobbá tenni, de idáig úgy tűnik, hogy semmi nem változik.


2016. jún. 19. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez olyan mint mikor azt hiszik hogy ha azt mondják hogy "haver" akkor majd mindenki elhiszi hogy nem róla van szó xd
2016. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenben hasonlítok a haverodra, annyi, hogy nekem nem a testemmel van baj, az arcom nem szép. Teljesen ugyanezt tapasztalom. Sajnos tanácsolni nem tudok sokat, az internetet viszont tényleg el kell ebben a helyzetben felejteni. Talán több száz vagy több ezer ilyen elutasítást kell átélni, mire talál olyat, aki egyáltalán visszaír, ezt egy ember sem képes elviselni. Valahogy a testét kéne rendbe tenni mindenképp.
2016. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul csinálod. Mintha nulla tudással újra és újra vizsgázni küldenéd, persze, hogy megbukik. Tereld el a figyelmét a lányokról, ha lefogyott normálra, akkor is várjon vele. Kezdje azzal, hogy keresi a lányok tekintét. Egyiket se szólítsa meg, csak szépen zsebeljen be pár kedves tekintetet mindenfajta lánytól. Közben a kondin kívül gyúrjon a tanulmányaira is, hogy kellemes beszélgetőpartner legyen. Ha majd jópasinak érzi magát, menni fog az ismerkedés is, 24 alatt annyira nem számít, hogy szűz, de legyen csak ez az egyetlen problémája, mert halmozottan nehéz kezelni. Öltöztesd fel normálisan, ha lementek a kilók.
2016. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek ütöd bele más magánéletébe az orrod?????????
2016. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézzen ki jobban!
2016. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... Egy csónakban evezek a barátoddal, én is ugyanezt tapasztalom, csak annyi különbséggel, hogy nekem a füleim állnak el.. megért a barátodat, én is teljesen szétestem... Rendszeresen próbálkozom társkereső oldalakon, facebook-on, de már azon a szinten vagyok, hogy feladom az egészet, mert ilyen kinézettel reménytelen barátnőt találni.... 19/F
2016. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a társkereső oldalakon nem egy egész vér-hús-lélek ember alapján döntünk hanem egy fényképet nézünk és egy mindenki számára szimpatikus bemutatkozót olvasunk. Valamint hiányznak a hormonok, annak illata ami nagyon fontos a párválasztásban, a kisugárzás, tulajdonképpen az egész aura. Valamint tapasztalat alapján nőkre nagyon jellemző hogy még akkor is a legszebb profilt kergetnék amikor valójában ott van az orruk előtt és pont azt utasítják vissza éppen és akkor csodálkoznak hogy 10 évig sem találnak "normális" pasit. Alapjában ha picit is szimpatikus akkor találkozni kellene személyesen, mert lehet hogy ő az akit keres.

Én sokszor jártam úgy nőkkel hogy a fotó alapján gyönyörű szép és kívánatos volt, mire találkoztunk személyesen már egyáltalán nem, sőt kihátrálni volt kedvem a kínos szituból.

Viszont olyan is hogy teljesen középszerű volt, kedvem se volt igazán randizni vele és fülig belészerettem már amikor közelített hozzám. A csúnya nők, hát azok az életben is olyanok, vagy csak én fogtam ki egy ilyet de vele is kialakult kapcsolat valamint jókat dumcsiztam, végül barátok lettünk de nem akartam komolyabbra stb.

2018. febr. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!