Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tisztességes lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tisztességes lányok miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok Marikának hívnak. Az a legnagyobb problémám,hogy nem találok magamnak párt olyan pasit aki tényleg szeretne. Amióta az eszem tudom tisztességes és becsületes nő voltam nem feküdtem össze fűvel fával sőt barátom is szinte alig volt. 1 hosszútávú kapcsolatom volt ami több mint 3 évig tartott. Azóta viszont nem találom az igazit és nem tudom mi lehet velem a baj. Azért nem kellek a pasiknak mert nem vagyok könnyűvérű? Miért nem kellenek a tisztességes lányok egy pasinak se? Miért csak a rossz életű nők találnak párt? Annyira igazságtalan ez az élet már sokszor gondolkozom azon,hogy én is rossz nő leszek fűvel fával összeállok hátha jobban észrevennének. Pedig csúnya se vagyok ápolt is vagyok igényes szépen öltözöm az alakom is kifogástalan. Mégsem jön oda hozzám egy pasi se. Vagy nem jó a kisugárzásom? Valamit látnak rajtam ami taszítja őket?
2016. jún. 19. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: Téged hol lehet megismerni? Elmeséled, hogy egy férfi aki pont rád vágyna, hol találkozhatna veled? Jársz valahova? Netes társkereső? Nagy baráti társaság? Hobbi?


Mert annak kevés az esélye, hogy otthon ücsörgés közben Rád talál

2016. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#5: Lassan és nehezen lépek tovább, ha beleszeretek valakibe és ezután ő meg összejön valaki mással. Néha szinte zaklatónak érzem, amikor férfiak nyomulnak. Máskor meg túl szégyellős vagyok, zavarba jövök és lesütöm a szemem, amikor rám néz egy jóképű férfi. Már tinédzser-koromban is álmodozó, plátói szerelmes alkat voltam.
2016. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Én csak azt nem értem meg,hogy mások,hogy csinálják,hogy van pasijuk. Hogy szólítanak le valakit? Hol ismerkednek egyáltalán?"


lány vagyok, 30-as korosztály, nézzük csak hogy csinálom: mondjuk van kisugárzásom, nem csak fizikai, nem szólítok le senkit, megy magától is, tudok kommunikálni, tudok beszélgetni és meghallgatni, a férfiak ezért nagyon hálásak, olyan a munkám, hogy sok emberrel találkozom, a hobbim kapcsán szintén, így sosem gond, hogy hol ismerkedek, pozitív a gondolkozásom, nem vagyok ragadós, élem az életemet, sok minden érdekel, nem a pasizás körül forog az életem, így görcsös sem vagyok, ez is tetszik sok pasinak...

2016. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tisztességes lányok sok férfinak kellenek, de őket rendszeresen lekoptatjátok azzal a szöveggel, hogy többet érdemel, meg nagyon szerencsés lesz az a lány, aki majd a barátnője lesz stb.
2016. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!