Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tisztességes lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tisztességes lányok miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok Marikának hívnak. Az a legnagyobb problémám,hogy nem találok magamnak párt olyan pasit aki tényleg szeretne. Amióta az eszem tudom tisztességes és becsületes nő voltam nem feküdtem össze fűvel fával sőt barátom is szinte alig volt. 1 hosszútávú kapcsolatom volt ami több mint 3 évig tartott. Azóta viszont nem találom az igazit és nem tudom mi lehet velem a baj. Azért nem kellek a pasiknak mert nem vagyok könnyűvérű? Miért nem kellenek a tisztességes lányok egy pasinak se? Miért csak a rossz életű nők találnak párt? Annyira igazságtalan ez az élet már sokszor gondolkozom azon,hogy én is rossz nő leszek fűvel fával összeállok hátha jobban észrevennének. Pedig csúnya se vagyok ápolt is vagyok igényes szépen öltözöm az alakom is kifogástalan. Mégsem jön oda hozzám egy pasi se. Vagy nem jó a kisugárzásom? Valamit látnak rajtam ami taszítja őket?
2016. jún. 19. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Van pár tippem:


- Ha valaki ilyen hangnemben beszél magáról 28 évese, akkor úgy érzem, mintha 50 lenne

- Valahol meg lehet veled ismerkedni? Ha csak otthon ülsz, akkor kicsi az esélye, hogy rád akad a herceg

- Trollkodsz csak a kérdéseddel

2016. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem változtatsz, ugyanúgy egyedül fogsz maradni, mint én. 3 évvel vagyok idősebb nálad és máshogy hívnak, de az összes többi, amit leírtál, rám is stimmel. Én úgy döntöttem, hogy nem leszek "rossz nő", ez nekem úgyse menne, nem passzol hozzám. Nem adok lejjebb az igényeimből, szerelemre vágyok, nem érem be holmi alkalmi szexszel. Így hát egyedül vagyok.
2016. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

"Miért nem kellenek a tisztességes lányok egy pasinak se?"


ez demagóg, fals, durva általánosítás, talán reprezentatív statisztikád is van róla?!



"Miért csak a rossz életű nők találnak párt?"


ez szintén bicskanyitogató mondat, az irigy, megkeseredett, kudarcos ember szól belőled, áldozati pozícióban láttatod magad, pedig nem vagy az.


nézzél magadba, menj el önismereti csoportokba, dolgozz magadon, mert az nem úgy van, ahogy tévesen gondolod, hogy mindenki rossz, csak te nem, és dögöljön meg a szomszéd lány, mert a kertje zöldebb és pasija is van.

2016. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk férfiaknak ebben a korosztályban már pont az ilyen nők kellenek, már nem a 17 éves "kavrunk buliban" típust keressük.


Másrészt, nem hiszem, hogy csak ennyi a probléma, mert amit leírtál, az nem gond senkinek aki normális (és itt most értelem szerűen nem a minden ujjukra 10 nő playboyokra gondolok, ők valóban nem ilyen nőt keresnek).


Viszont, amíg magad sem tudsz szembenézni azzal, hogy mi az igazi probléma, és magadnak sem vallod be, addig nehéz változtatni


(még akkor is, ha most éppen az elmúlt fél órában kapott 10 ezer priváttal jött népszerűséget próbálod feldolgozni ;))

2016. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#2-es: és Nálad mi az igazi ok?!


Mert tuti nem az, hogy nem fekszel le senkivel az első randin (én sem, pedig férfi vagyok)

2016. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én voltam a hülye,hogy ilyen kérdést kiírtam szinte tudtam,hogy valaki megint csak beszól inkább felejtsétek el,h feltettem ezt a kérdést mert úgysem ért meg senki mondhatok én akármit
2016. jún. 19. 14:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ok, megvan a válasz. Nézz magadba, tényleg nem az a gond itt, hogy nem vagy könnyűvérű.


Én például 36 vagyok, már azért ölni tudnék, ha olyan lánnyal találkoznék, akinek az ujjai elegendőek azoknak a megszámlálására, akikkel együtt volt, de ez ebben a 26-36-os korosztályban lassan ritka, mint a fehér holló (már a 20 évesben is).

Viszont ha így állsz a világhoz, hogy mindenki ellened van, csak Te vagy helikopter, az más területen is megjelenik, az máshol is gondot okoz.

2016. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amiért a tisztességes férfiak sem nagyon kelendőek manapság...
2016. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem meg,hogy mások,hogy csinálják,hogy van pasijuk. Hogy szólítanak le valakit? Hol ismerkednek egyáltalán?
2016. jún. 19. 14:27
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, a nőknek meg a tisztességes férfiak nem kellenek, na ehhez mit szólsz? Miért csak a macsó, szexmániás alfahim kell nektek?...
2016. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!