Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A komoly, intelligens lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly, intelligens lányok miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Még 2-3 évvel ezelőtt olyan könnyedén ment a pasizás, és csak egyetlen okra tudok gondolni. Hogy akkoriban még annyira kis naiv voltam, befolyásolható, csak éltem a világba.

Azóta viszont sokat változtam. Ezerszer magabiztosabb lettem, már tudom, mit akarok, és hogy mit keresek egy kapcsolatban, sokkal több tapasztalatot is szereztem minden téren, és azt érzékelem, hogy ez rémisztő a pasiknak. Mert gondolom, ők nem akarnak senkinek sem megfelelni, nehogy már a végén sérüljön az egójuk. Én viszont soha többé nem megyek bele olyan viszonyokba, ahol úgy érzem, hogy csak szexre használ és megaláz a pasi, mert ettől jóval többre tartom magamat.


Ti mit tapasztaltatok?

21L


2016. jún. 9. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor jól értem? Csak te lettél válogatósabb?
2016. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Akkor te nem szerelmet keresel, hanem olyan valakit, aki teljesíti az elvárásidat. Talán számokkal be is tudod ezt paraméterezni? Hát, nehéz dolog lesz így, a pasik nem kifejezetten csípik, ha túl sok az elvárás velük szemben...
2016. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ne haragudj kérdező,de nekem ez a leírás a kérdéssel nem egy komoly intelligens lány érzetét kelti.
2016. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

Rosszul tetted fel a kérdést!


A komoly, intelligens lányokat szerintem ne keverjük ide, mivel az igazi férfiaknak igenis ők kellenek.


Inkább azon kéne elgondolkozni ,hogy te miért nem kellesz senkinek...?

2016. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 ittittitt ***** válasza:
100%
kérsz egy kávét? ☕
2016. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze, hogy válogatósabb lettem, mert már nem jövök össze bárkivel, akiről tudom, hogy csak egy újabb zsákutca lenne.
2016. jún. 9. 18:50
 7/21 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Azt, hogy igazad van,hogy sok pasi ilyen, és nagyon jól teszed, ha nem adod alább, mint amennyi jár neked, viszont az elég nagy túlzás, hogy ne kellenél senkinek, vagy ne lenne olyan pasi, aki értékelne téged úgy, ahogy vagy. Én is hasonlóan állok az ismerkedéshez, mint te, és azért ha akarok, mindig találok valakit. Valóban, lehet, hogy tovább tart, vagy közben el kell küldeni 10 másikat, de mindig akad normális :D
2016. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Valóban nem tűnsz komoly, intelligens lánynak az irományod alapján. Ezek szerint szexre használtak, és megaláztak. Márpedig csak a hülyéket lehet használni.

A tapasztalat szerzésig stimmelt minden, de aztán jött ez a megaláztak dolog. Azt hittem más lesz a végén.

Én is 21 éves vagyok, de nekem az állna a szövegem végén, hogy " Én viszont soha többé nem megyek bele olyan kapcsolatba, ahol úgy érzem nem kapok meg mindent, amire szükségem van, mert ez szükséges a hosszú kapcsolathoz"

Ha engem kérdezel, nem akarok megfelelni soha senkinek. Nincs megfelelési kényszerem. Ha valakinek nem tetszem, akkor így járt.

2016. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na de írok valami lényegesebbet is...

kb 19 éves korom óta tudom milyen nő lenne ideális hozzám, de út közben belebotlottam olyan lányokba, akik a tökéletes ellentétei voltak az elképzelésemnek. Választhattam volna az örök magányt is, mert ki tudja hány év múlva fogom megtalálni akire vágyom. Az is lehet hogy soha.

2016. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És a komolytalan lányok miért nem? :(
2016. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!