Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A komoly, intelligens lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly, intelligens lányok miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Még 2-3 évvel ezelőtt olyan könnyedén ment a pasizás, és csak egyetlen okra tudok gondolni. Hogy akkoriban még annyira kis naiv voltam, befolyásolható, csak éltem a világba.

Azóta viszont sokat változtam. Ezerszer magabiztosabb lettem, már tudom, mit akarok, és hogy mit keresek egy kapcsolatban, sokkal több tapasztalatot is szereztem minden téren, és azt érzékelem, hogy ez rémisztő a pasiknak. Mert gondolom, ők nem akarnak senkinek sem megfelelni, nehogy már a végén sérüljön az egójuk. Én viszont soha többé nem megyek bele olyan viszonyokba, ahol úgy érzem, hogy csak szexre használ és megaláz a pasi, mert ettől jóval többre tartom magamat.


Ti mit tapasztaltatok?

21L


2016. jún. 9. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egy pár kérdésem van hozzád:

1. Az első csók szerinted mikor történjen meg?

2. Az első szeretkezés (ha már nem vagy szűz) mikor történjen meg?


Ha az elsőre a válaszod nem "Első randi", a másodikra pedig a válaszod nem "Max 5-6 randi", akkor ezért.


23/F, egytemista, tartós kapcsolatok iránt érdeklődő, de olyan aki nem szereti húzni a saját idejét és minél hamarabb tudni akarja hogy a lány részéről is van-e vonzalom, esély kapcsolatra.

2016. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így gondolom, hogy nem érdemes nagyon húzni a dolgokat.
2016. jún. 9. 19:10
 13/21 anonim ***** válasza:

Én szeretnék egy komoly és intelligens lányt megismerni. De sajnos kevés ilyet ismerek. Azt látom, hogy sokan annak tartják magukat, de csak úgy élnek bele a nagy világba, nincs semmi valódi céljuk.


Ha most már tudod mit akarsz egy kapcsolatban, akkor hogyhogy olyan pasik után bánkódj, akik megriadnak tőled és nem akarnak senkinek sem megfelelni? :)


Azt tapasztaltam, hogy egyre kevesebb az ilyen nő. És igen, a pasik általában megriadnak ettől, mert csak szórakozni akarnak. Az addigi csajok is, akiket felszedtek, azok is csak szórakozni akarnak. Az emberek többsége nem akar semmit az élettől, csak szórakozni és jól érezni magát, felelősségvállalás nélkül. Utána meg csodálkoznak, hogy miért csúszott el az életük. Érdekes, amikor azzal nyugtatják magukat, hogy nem akarnak megfelelni senkinek, de közben hajszolják a presztízst meg a divatot, amiről süt hogy meg akarnak felelni a társadalomnak.


Kérdező, én szívesen, ha megismerhetnélek. Nem akarlak én is személyes üzenetekkel zaklatni. De ha szeretnél beszélgetni, örülnék, ha rám írnál :)

2016. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Mióta sikeresen elsajátítottad a feminizmus egyik alaptételét, azóta azt is kiszűröd, aki "megérdemelne". Elég fiatalka vagy, úgyhogy lehet újat mondok azzal, hogy "húst nem adnak csont nélkül". Mielőt vitatkoznál, hogy a sparban márpedig te láttál, elmondanám ez azt jelenti hogy, csalódni is szokzunk...
2016. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezzel nem tudok egyet érteni. Nekem is és az összes barátomnak alap, hogy komoly és intelligens lányok kellenek. Hol ismerkedsz? Milyen körökben? Egyáltalán beleteszed-e a magad részét, amit megkíván az élet?
2016. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A komoly intelligens, lányok foglaltak, akik pedig csak azt hiszik magukról, azokat meg nem érdeklem.
2016. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Te lennél a komoly, intelligens lány? Aki 21 évesen azt hisz, hogy fene nagy tapasztalata van, akit eddig csak kihasználtak a pasik....

Én azt tapasztalom, hogy fiúk-lányok terén egyaránt defektes a 20-as korosztály.

2016. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Abszolút tudok azonosulni veled kérdező.

Mégis mitől várják az emberek, hogy valaki tapasztalt legyen? Nem értem, hogy 21 évesen valaki miért ne lehetne tapasztalt. Azért, mert pasizási/csajozási téren valaki 30 évesen sem ment semmire, attól más még mehetett... :D Na mindegy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, a barátom mindig azt mondja, hogy butának érzi magát mellettem. Persze ő szeret, de egy olyan pasi, aki éretlenebb, megriad egy olyan nőtől, akit nem lehet hülyének nézni. Teljes mértékben köztudott, hogy a férfiak később érnek mint a nők. Lehet, hogy a pénisz már teljesen kifejlődött és előszeretettel használja, de az érzelmi intelligencia még eléggé távol van tőle. Ezért választ sok nő jóval idősebb pasit. Habár az én barátom 21 éves, mint én, de érzem rajta azért, hogy néhány dologban még kisfiús. Ami engem mondjuk nem zavar, sőt így szeretem, de bizonyítja, hogy nem egyszerre komolyodik meg a két nem. Én is voltam naivabb, aztán kezdtem kapisgálni, hogy így nem nagyon lesz komoly kapcsolat. Aztán egy ideig én is éreztem, hogy az a lány, aki nem hagyja magát egyből, nem is nagyon kell a pasiknak, de nem adtam fel, nyitott szemmel jártam és a kitartás meghozta a gyümölcsét. :)

2016. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én csak azt szeretném megkérdezni, h ha olyan b**zott korán érnek a csajok, akkor miért van az, h egész 21 éves korukig végigkeféli őket a város, majd rájönnek 21 évesen, h jajj, idáig csak kihasználtak. :D vagy csak én gondolkozom ezen?
2016. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A komoly, intelligens lányok általában a 30 év feletti pasiknak kellenek, akik már valamennyire kiélték magukat és nem csak a testet nézik, sokuk ilyenkor, vagy később házasodik. A tapasztalat egyébként nem rémisztő, csak valószínűleg rossz helyen keresgélsz, de az is lehet, hogy átestél a ló túloldalára és agresszívan magabiztosnak mutatod magad, ami már visszatetsző is lehet. Az viszont, hogy eddig megaláztak, vagy nagyfokú butaságra, vagy erős önbizalomhiányra vall, amiből remélhetőleg valóban kikeveredtél.
2016. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!