Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A komoly, intelligens lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly, intelligens lányok miért nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Még 2-3 évvel ezelőtt olyan könnyedén ment a pasizás, és csak egyetlen okra tudok gondolni. Hogy akkoriban még annyira kis naiv voltam, befolyásolható, csak éltem a világba.

Azóta viszont sokat változtam. Ezerszer magabiztosabb lettem, már tudom, mit akarok, és hogy mit keresek egy kapcsolatban, sokkal több tapasztalatot is szereztem minden téren, és azt érzékelem, hogy ez rémisztő a pasiknak. Mert gondolom, ők nem akarnak senkinek sem megfelelni, nehogy már a végén sérüljön az egójuk. Én viszont soha többé nem megyek bele olyan viszonyokba, ahol úgy érzem, hogy csak szexre használ és megaláz a pasi, mert ettől jóval többre tartom magamat.


Ti mit tapasztaltatok?

21L


2016. jún. 9. 18:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

# 19

Az átbasszás azt jelenti, hogy elhitetik veled hogy te kellesz nekik, majd miután megdugtak, ott hagynak. És ezt kb. mindegyik. 18 éves koromban veszítettem el a szüzességemet, tehát vehetjük úgy, hogy a két előző kapcsolatomat leszámítva kb. 1 évembe telt rájönni, hogy azért nem úgy megy az hogy elhiszünk mindenkinek mindent. Szerintem ez nem olyan sok idő ahhoz képest, hogy egyes pasik még 30-40 évesen is képtelenek megállapodni mert "nem készek rá"... :)

2016. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!