Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem hülye dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülye dolog ilyet kérdezni a másiktól?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal. Az egyik beszélgetésünk alkalmával megkérdezte tőlem, hogy szerelmes vagyok-e már belé.

Volt már pár randink, de még semmi konkrétat nem beszéltünk meg. Ezért sem értem, hogy ilyet hogyan képes valaki megkérdezni.

Igazából nagyon komolyan nem tudom őt venni, mert másnak is elég rendesen csapja a szelet, mint utóbb kiderült.


Hogy gondolhatja, hogy x mennyiségű randi, beszélgetés után már én egyből szerelmet vallok neki?


2016. jún. 16. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg gyökér a kérdés. De egyszerűen rávágsz annyit, hogy "Nem!" Szerintem most pattintsd mert az ilyen alakokból lesznek a betegesen féltékeny uralkodó dögök.
2016. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, hogy nekem nem jön be ez az össze-vissza mindenkinek "udvarol", teszi a szépet dolog. Tehát nem is foglalkozom vele, csak érdekelt, hogy kinek mi erről a véleménye és, hogy másnak tettek-e már fel ilyen jellegű kérdést, mert nekem volt már pár randim, de ilyet még nem kérdeztek tőlem.


Még ha a tinikorosztályt erősítenénk, de így 29 évesen ez már nekem kicsit bugyuta.

2016. jún. 16. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!