Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem hülye dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hülye dolog ilyet kérdezni a másiktól?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sráccal. Az egyik beszélgetésünk alkalmával megkérdezte tőlem, hogy szerelmes vagyok-e már belé.

Volt már pár randink, de még semmi konkrétat nem beszéltünk meg. Ezért sem értem, hogy ilyet hogyan képes valaki megkérdezni.

Igazából nagyon komolyan nem tudom őt venni, mert másnak is elég rendesen csapja a szelet, mint utóbb kiderült.


Hogy gondolhatja, hogy x mennyiségű randi, beszélgetés után már én egyből szerelmet vallok neki?


2016. jún. 16. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki,hogy szeretnek
2016. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég bolondnak tűnik.

Nulláról ismerkedve pár randi után még azt is nehéz eldönteni, hogy egyáltlaán meg akarod-e ismerni jobban, hogy el tudod-e képzelni a másikat magad mellett hosszabb távon...érzelmekről ilyenkor még szó sincs...

2016. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első!

Te hányas voltál szövegértésből, de tényleg? :D

Ő egy szóval sem mondta, hogy szeret. Nem is várhatnám el, hisz olyan friss az ismeretség. És pont ezért nem értettem/értem a kérdését.


Kíváncsi lennék, hogy másnak tettek-e már fel ilyen kérdést? (csupáncsak pár randi után)

2016. jún. 16. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:

(csupáncsak pár randi után)

mi ebben a fura? mi a fenének randizol több alkalommal vele, ha semmi komolyat nem érzel? teljesen jogosan gondolja a srác, amit kérdezett. szerintem meg vhol te is szórakozol vele, néhány randi, de már az 1. után is érezned kéne valami konkrétat, vagy ne rabold az idejét.

2016. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4 Ez komoly? Pár randi..., itt jelen esetben kettő volt.

Nekem el kellene döntenem, hogy szerelmes vagyok-e már belé, ergo valljak neki szerelmet, ő meg másnak is teszi a szépet.

Nem semmi!

Valakinél jó pár hét, hónap után alakul csak ki a szerelem.

A vonzalmat meg ne keverjük már a szerelemmel.


Én szórakozom vele? Hmm, ez édes! Én csak vele ismerkedem, randizom. Ő meg egész konkrétan még rajtam kívül két másik lánnyal is.

Ha így néz ki mostanában az ismerkedés, akkor én szerintem egy kis időre kivonom magam a forgalomból.

2016. jún. 16. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hisztériázz, tök felesleges. Ha tudod róla, hogy még 2 másik lánnyal is randizgat, akkor őszintén, mit akarsz még tőle? Minek találkozol vele?
2016. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez a legutóbbi randink után derült ki, azóta nem találkoztam vele.

Valamint megmondtam neki, hogy ez így nekem nagyon nem ok.


Ja, és nem hisztériázom, feltettem egy szimpla kérdést, amit szerintem mindenféle személyeskedés nélkül meg lehetett volna válaszolni.

2016. jún. 16. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Mégis foglalkozol vele, ha már feltetted ezt a kérdést. Lépj túl rajta, tanulj az esetből és éld az életed. Ennyit tudok tanácsolni.
2016. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen ovodas kerdes. Ha valaki ilyen hulyeseget kerdezne tolem 2 randi utan, valoszinuleg nem lenne 3. Vagy o beleszeret mindenkibe 2 randi alatt? A szerelem ennel kicsit komolyabb erzes es sokkal lassabb.
2016. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aperitif ***** válasza:
Ez az egyik legbutább kérdés, amit két randi után fel lehet tenni, főleg ebben a formában, hogy szerelemes vagy-e MÁR belé. Mintha törvényszerű lenne, hogy előbb-utóbb szerelmes leszel, csak az a kérdés, hogy MÁR az vagy, vagy csak a jövő héten leszel. Nem öntelt egy kicsit ez a fiú?
2016. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!