Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem volt bunkó dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt bunkó dolog?

Figyelt kérdés

Összevesztem édesanyámmal, felhívtam a páromat, gondoltam picit megnyugszom, ha elmesélem neki. Erre ő elkezdett magyarázni, hogy spórolni kell, hogy el tudjak költözni otthonról, majd hogy erről jut eszébe: tartozok neki 10.000 Ft-tal... (Pár napja voltunk wellnessezni, felesben fizettünk 60-60 ezret, de én csak 50.000-et adtam neki, mert egy nap csak annyit enged kiadni a bank automata)

24/L


2016. jan. 25. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Csak szerinted volt bunko dolog. Szerintem segito szandekkal csinalta es nagyon bena modszerrel.
2016. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elég nyomi a barátod, már bocsi :D

Mióta vagytok együtt?

2016. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi is felesbe,fizetnénk,jogos volt a baratod kiakad@sa 28L
2016. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én valahol mélyen magamban felnézek ezekre a srácokra....teperek , költök , bókolok a csajoknak akik "korrektségből" még azelőtt lekoptatnak mielőtt beleélném magam hogy lesz valami....

Bezzeg valaki meg annyira cukrospikszisbe tud kerülni valami titkos klasz tulajdonság miatt hogy nyamvadt 10 lepedő miatt is büntetlenül beszólhat.....

2016. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. Amúgy meg megbeszéltük, hogy odaadom majd neki a tizest! Nem ezzel van a gond, hogy nem engedi el, hanem hogy épp a sírás kerülget a telefonban és ezzel jön, pedig nem veri földhöz ez a 10000, kb naponta keres ennyit, sőt...
2016. jan. 25. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Te nem hallottál még arról, hogy a férfiak ha egy problémát találnak, akkor azt megoldani akarják, nem sírni rajta? Ő ezzel akart segíteni, az már csak véletlen, hogy ezután eszébe jutott a tartozás.
2016. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda dolog ez hogy nem hagyta hogy benyeld azt a tizest. Igazi kapzsi karvaly! És nem is a kisgazdapárt tagja!
2016. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a felnőttlét.
2016. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mindig érti meg egymást a két nem! A nők általában csak azért hangoztatják ezt, amit te is, hogy elmondhasd újra ezt a bajt, ami a fejedben összegyűlt és lovagolj rajta. A férfiak meg általában erre a problémára a megoldást akarják nyújtani. A nő ezt nem akarja megoldani, körül akarja írni, csámcsogni akar rajta, mert érzelmet vált ki belőle, még ha dühöt is. Nem csoda a sok veszekedés a felek közt.
2016. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem érzem részéről a segítő szándékot, szerintem bunkó volt. Azt a 10-est meg előbb le tudtad volna venni, nyilván tudtad, mi a limit, de ez részletkérdés.
2016. jan. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!