Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt legyőzni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt legyőzni, hogy félek a pasiktól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyszerűen kiba**ottul félek az emberektől. Mert mindig az van, hogy megismerek valakit, és jól indul minden, de aztán folyton kiderül mindenkiről valami komoly dolog, általában az, hogy rájövök, hogy pszichopaták, és ezt teljesen komolyan mondom.

Totál ki vagyok már készülve lelkileg, és nem tudom, hogy ezzel lehet-e bármit is kezdeni. Ezt kívülről nem látja rajtam senki, de én érzem, és nem értem, hogy miért vonzok be mindig ilyen alakokat...


Félek bárkinek is megnyílni, már a barátaimtól is eltávolodtam, egyre jobban bezárkózom mostanában, mert elegem van az örökös szenvedésből. :(

Valaki tudna esetleg ajánlani valamit, akár egy jó pszichológust?


20N


2016. jún. 6. 23:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Bocs, de sztem te akkor is túlreagálod.

A korodbeli lányok nagyon szeretnek komolykodni, amit elsősorban úgy érnek el, hogy minden apró problémájukat felnagyítják és leginkább a felnőttes hisztire fordítják az energiájukat, amivel felhívhatják a környezetük figyelmét.

Egy kicsit lazulj el, sodródj és ne akard mindenkiben életed nagy szerelmét látni, akivel kézen fogva futkostok a Titanic fedélzetén...


Amúgy a kérdésedre válaszolva talán Tari Annamária pszichológus cikkeit lenne érdemes olvasnod.

2016. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem reagálod túl, hanem egyszerűen selejtes vagy!!

Én miért nem találkozok hülyékkel, akárhova megyek normális embereket látok, ismerek, legyen az férfi vagy nő. Még csak olyan felszínes emberekkel sem találkoztam amit itt folyton emlegetnek. Sőt, ha te csak ilyenekkel találkozol, nem gondoltál még rá, hogy nem véletlen? Hogy rossz körökben mozogsz? hogy egy kicsit te is hibás vagy benne? Én ebben 100%-ig biztos vagyok. Nem olyan rossz az a külvilág ahol ismerkednek az emberek, de ha te egyfolytában olyanokat fogsz ki, akkor bizony veled van a baj.

2016. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam ilyet egy szóval sem, hogy a srácok a hibásak mindenért, ilyenek, ez van. Nekem is sok problémám volt/van, és nem neveznem felfujasnak, hogy majdnem belehaltam anno az anorexiaba, és öngyilkos is akartam lenni... Szóval olyan emberek véleménye egyáltalán nem érdekel most, akik boldogok és semmi bajuk, mert ahogyan írtam is, nem értenek semmit.
2016. jún. 7. 10:29
 24/26 anonim ***** válasza:

Ja értem, szóval "majdnem belehaltam anno az anorexiaba, és öngyilkos is akartam lenni... "

Tudod, én normális srác vagyok é biztosan nem kezdenék veled, ha ezeket tudnám az előéletedről, mert én is normális lányt akarok magamnak.

Így már más a leányzó fekvése.

2016. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"aztán folyton kiderül mindenkiről valami komoly dolog, általában az, hogy rájövök, hogy pszichopaták, és ezt teljesen komolyan mondom. "


Ha mindenkit pszichopatának gondolsz a környezetedben ,akkor veled tényleg komoly gondok vannak. Az a baj, hogy arról is rosszat feltételezel, aki nem feltétlen az. Neked nem pszichológus kell, hanem pszichiáter.


Csernus Imre elég jó ebből a szempontból, tudom sokan nem szeretik a szókimondó stílusa miatt és tényleg vannak hülyeségei, de sok hasznos gondolata is van, nyilván nem egyszerű hozzá időpontot kérni, de sztem telefonálni is lehet neki,meg neten rengeteg videó van fenn róla, azokat érdemes nézegetni.

2016. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De bírom mikor a pasik sztárolják magukat,hogy ők milyen tökéletesek,és hozzájuk egy különleges lány illik xD (24es válaszoló)
2016. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!