Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan tudtátok legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudtátok legyőzni a bizalmatlanságot?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok egyedül, de már borzasztóan rossz és szeretnék kapcsolatot. Ellenben nagyon nagyon bizalmatlan vagyok az eddigi tapasztalatok miatt, eddig is ezért nem mertem belevágni semmibe mert még el sem kezdődött a dolog de már azon agyalok, hogy mi van ha elhagy, megcsal, átver... Leszeretném ezt küzdeni de rettegek a csalódástól, a szakítástól, a megbántástól...20L
2016. máj. 30. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak fejben dől el. Magadat kéne rendbe tenni. Olvass sok önbizalom növelő, önfejlesztő, pszichológiai könyveket. Hisz egyedüli hiba csak benned van.


Figyelembe kéne venned, hogy minden ember más. Attól, hogy egyszer-kétszer pofára estél, attól még nem kéne minden férfira ráhúznod a negatív tapasztalataidat.


Gondolkozz pozitívan.


Sok sikert! :)

2016. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet egy megbízható embert kéne találnod?

A kérdés, hogy egy megbízható embert fel tudsz-e ismerni és tudod-e értékelni.


Nem biztos, hogy annyira szembe kell menned ezzel az érzéssel, hogy konkrétan küzdened kell ellene. Inkább figyelj arra, amire ezek az érzések figyelmeztetnek. Ha bizalmatlanságot kelt valaki, annak lehet oka van. Nem kell olyan emberrel összejönnöd, akiben nem bízol.


Én is egyedül vagyok, én is szeretnék kapcsolatot. Általában próbálok igyekszem megbízhatónak lenni. És megbízhatónak is tartom magam. Viszont a külsőm miatt egyáltalán nincs már önbizalmam. A csalódástól, bántásoktól én is félek, mint mindenki más.

2016. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizalmat nagyon nehéz adni egy másik embernek,

sokat kell beszélgetni,figyelni,mikor mit lép

milyen másokhoz, velem milyen

sok helyzetben milyen....stb


Bizalom elnyerése nem könnyű,bizalmat elveszíteni nagyon könnyű!

2016. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is bizalmatlan vagyok, gondolom a sok csalódás miatt! (nem csak párkapcsolati téren vagyok bizalmatlan)

Nekem gyakran szokták mondani a férfiak az ismerkedés elején, hogy nem vagyok elég nyitott és bizalmatlan is vagyok...

Igyekszem rajta változtatni és úgy érzem, hogy sikerült is. :)


Viszont aki ezt nem tudja tolerálni, az mehet is...Hála az égnek egy-két pasi kivételével tudták/tudják tolerálni. Ki kell hozni belőlem, hogy megnyíljak. És szerintem belőled is, csak a megfelelő személy kell hozzá. :)

2016. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!