Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan pasiktól akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pasiktól akarnak a nők komoly kapcsolatot akik csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőtől hallom ezt a panaszt hogy a pasik csak azt akarják. Nem értem miért mennek rá ezekre a pasikra amikor csomó pasit ismerek akik komolyat akarnak
2016. máj. 26. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert a pasik azt hazudják a nőknek hogy komoly kapcsolatot akarnak, aztán még is kiderül ez még sem így van. Vagy szerinted a pasik nem hazudnak?
2016. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. De miét mindig az ilyen hazug pasikra mennek rá?
2016. máj. 26. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert te megtudod állapítani egy nőről mikor mond igazat vagy hazudik?
2016. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Persze a legtöbbször igen
2016. máj. 26. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok esetben hárít, kitér, húzza az időt a másik fél, egyébként női vonalon is van ilyen mellébeszélés.


Sok esetben azt hiszem tényleg nem becsapásról van szó, hanem bizonytalanság, kivárás, aztán adódik egy "jobb" lehetőség és akkor nincs kegyelem, elillan a hitegető.


Viszont sokszor meg is bánja vagy 2 szék közül a pad alá esik :D

2016. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem játszik mindenki nyílt lapokkal, aztán vannak, akik pár ilyen eset után egyből levonják a következtetést, hogy minden pasi ilyen. Tudod, mint a pasik pár elutasítás után levonják a következtetést, hogy a nők felszínesek.
2016. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert ezek a pasik jól néznek ki és arra mennek, hogy minél több nőt lefektessenek, hisz megtehetik. Aki meg szarul néz ki, annak az a lényeg, hogy lekössön maga mellett egy nőt. De tőlük úgysem akarnak semmit.
2016. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ma beszéltem egy nővel telefonon - társkeresőről. Egyből avval jött, hogy ő komolykapcsolatot akar, összebútorozással. Mondtam neki egyenlőre engem csak a szex érdekel. Ennek ellenére küldött képet. Most már az sem, pedig 5 hónapja nem voltam senkivel.
2016. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Egyből avval jött, hogy ő komolykapcsolatot akar, összebútorozással."

Inkább eltartatni akarja magát. :)

2016. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

""Egyből avval jött, hogy ő komolykapcsolatot akar, összebútorozással."

Inkább eltartatni akarja magát. :)" - Általában idővel komoly kapcsolatban élők összebútoroznak, úgy is, hogy mindkét fél dolgozik, nem is értem, hogy jutottál erre a következtetésre.

2016. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!