Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan pasiktól akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pasiktól akarnak a nők komoly kapcsolatot akik csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőtől hallom ezt a panaszt hogy a pasik csak azt akarják. Nem értem miért mennek rá ezekre a pasikra amikor csomó pasit ismerek akik komolyat akarnak
2016. máj. 26. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Általában idővel komoly kapcsolatban élők összebútoroznak, úgy is, hogy mindkét fél dolgozik, nem is értem, hogy jutottál erre a következtetésre."

Nem tudom, mit olyan nehéz ezen megértened. Az, hogy még meg se ismerte a másik felet a nő, de már összebútorozni akar, az rendkívül tolakodó. Vagy te úgy szoktál ismerkedni a nőkkel, hogy rögtön megkérdezed őket, hogy szeretnének-e a feleséged lenni?

2016. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, tehát nem ismerkedek nőkkel, és nekem is arról szól egy komoly kapcsolat, hogy egyszer összebútorozunk. Hogy mikor, az a kapcsolaton és rajtunk múlik, de egy komoly kapcsolatnak része az összebútorozás is hosszú távon.

Mellesleg van saját lakásom, ebben élek, szóval nem akarom eltartatni magam, de hosszú távon a párok általában összebútoroznak és nem egyikükhöz-másikukhoz járnak át.

Nem arról van szó, hogy azonnal, de egyáltalán nem természetellenes az, hogy akinek komoly kapcsolat kell, az össze is akar költözni a párjával. Ez nem jelenti azt, hogy el akarja magát tartatni. Nekem is van jövedelmem, ebből tartom fenn magam, és ha komoly kapcsolatom lesz, ami összeköltözéssel jár, teljesen természetes, hogy az én jövedelmemből is hozzájárulok a közös kiadásokhoz.

2016. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyreszt azert, mert nagyobb tapasztalatuk (meg ezaltal onbizalmuk) van, igy jobban el tudjak adni magukat. Masreszt azert, mert ezek a pasik megszerzendo trofeakent neznek a nokre, es aszerint is allnak hozza a kerdeshez - ez pedig a noi valogatasi modszer miatt sokkal hatekonyabb, mint ha ugy allnal hozza egy nohoz, mint egyenlo felhez, akivel eselyesnek latod, hogy esetleg kolcsonosen kialakuljon valami komoly kapcsolat.


A nok jellemzoen egy-ket talalkozas alatt eldontik rolad, hogy alkalmasnak talalnak-e lehetseges parnak vagy sem. Ha beraktak a nem csoportba, akkor onnan nagyon nehez kikerulni.

Ennek megfeleloen johetnek a nok azzal, hogy nekik a belso szamit, de ez ennek tudataban nyilvanvaloan csak vicc es onamitas - ennyi ido alatt kb. semmit nem lehet megtudni a masik belso tulajdonsagairol, csak a fellepeserol. Viszont akkor itt jon be az onamitas resz: ha a jo fellepeseddel sikerult jo elso benyomast tenned (elered, hogy "bizseregjenek"), akkor onnantol kezdve ezt a pozitiv benyomast igyekszenek a srac egyeb reszeire is kivetiteni, es onnantol kezdve mar a nok keresik, hogy meg mi minden lehet szimpatikus a sracban, es mivel akarnak talalni ilyeneket, ezert fognak is.


Szoval nagyon sok pasi, aki komoly kapcsolatot keres, ott rakja magat hatranyos hekyzetbe, hogy komolyan veszi a noket: nem egybol "lerohanja" oket, hanem igyekszik elobb kolcsonosen megismerni egymast, hogy az alapjan tudjanak donteni, hogy vajon osszeillenek-e annyira, hogy ebbol komoly kapcsolat legyen. Igy meg siman kifuthatnak az idobol.


Azt kell megerteni, hogy a noknek van egy listaja, hogy mi tenne boldogga egy kapcsolatban oket (oszinteseg, figyelmesseh, stb), es ez altalaban meg nagyjabol igaz is - viszont nem eszerint a lista szerint szelektalnak a jelentkezok kozul. Ott a fellepes szamit, hogy mennyire jo "vadasz" valaki. Es mivel ritkabb, hogy valaki vadaszatban is jo legyen, meg a listat is teljesitse, ezert utana megy a siras, hogy de miert ilyenek a ferfiak..


Ne keress benne logikat, fogadd el, es noveld az eselyeidet azzal, hogy ennek megfeleloen allsz hozza te is.

2016. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!