Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt legyőzni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt legyőzni, hogy félek a pasiktól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyszerűen kiba**ottul félek az emberektől. Mert mindig az van, hogy megismerek valakit, és jól indul minden, de aztán folyton kiderül mindenkiről valami komoly dolog, általában az, hogy rájövök, hogy pszichopaták, és ezt teljesen komolyan mondom.

Totál ki vagyok már készülve lelkileg, és nem tudom, hogy ezzel lehet-e bármit is kezdeni. Ezt kívülről nem látja rajtam senki, de én érzem, és nem értem, hogy miért vonzok be mindig ilyen alakokat...


Félek bárkinek is megnyílni, már a barátaimtól is eltávolodtam, egyre jobban bezárkózom mostanában, mert elegem van az örökös szenvedésből. :(

Valaki tudna esetleg ajánlani valamit, akár egy jó pszichológust?


20N


2016. jún. 6. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Esetleg kabát Péter, ő egy rendkívűl jó pszihológus, habár még nem voltam a páciense de remekül ellehet vele csevegni bensőségesen.
2016. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Búú!!!
2016. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es, nem vagy vicces, teljesen komoly a kérdés, és bármilyen hihetetlen, de sok beteg ember járkál közöttünk, akikről soha nem gondolnád.
2016. jún. 6. 23:52
 4/26 anonim ***** válasza:
Voltál már pszihotikus állapotban kedves kérdező?
2016. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, kamaszkoromban rengeteg problémám volt.
2016. jún. 7. 00:00
 6/26 anonim ***** válasza:
Barátaid is betegek? Mindenki az? Miért távolodsz el mindenkitől? :D Nem lehet hogy te vagy beteg? Valami pszichomókus biztos tud segíteni, és választ adni...
2016. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld már szegény kérdezőt, nem tehet róla hogy fejre buccant...
2016. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem kell tőlük félni, ők jobban félnek tőlünk, mint mi tőlük. :P


Tudod, olyan ez mint a pókkal. Lecsapod azt is a falról, mert félsz, de ő jobban fél ám tőled.


(Jó, kis hasonlat...Habár egy-két pasit tényleg meg kellene csapkodni)


Viccet félretéve!

Ha tényleg ennyire komoly a helyzet, akkor tényleg beszélgess el erről egy szakemberre-sajnos nem tudok ajánlani. Mert ez a félénkség csak rosszabbodhat valamint kihat az életed minden területére is.

2016. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6, a barátaim nem betegek.
2016. jún. 7. 00:07
 10/26 anonim ***** válasza:

Én tudom mit érzel, már sajnos én is futottam ilyenbe van mit mesélnem.

22l

2016. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!