Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt legyőzni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt legyőzni, hogy félek a pasiktól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyszerűen kiba**ottul félek az emberektől. Mert mindig az van, hogy megismerek valakit, és jól indul minden, de aztán folyton kiderül mindenkiről valami komoly dolog, általában az, hogy rájövök, hogy pszichopaták, és ezt teljesen komolyan mondom.

Totál ki vagyok már készülve lelkileg, és nem tudom, hogy ezzel lehet-e bármit is kezdeni. Ezt kívülről nem látja rajtam senki, de én érzem, és nem értem, hogy miért vonzok be mindig ilyen alakokat...


Félek bárkinek is megnyílni, már a barátaimtól is eltávolodtam, egyre jobban bezárkózom mostanában, mert elegem van az örökös szenvedésből. :(

Valaki tudna esetleg ajánlani valamit, akár egy jó pszichológust?


20N


2016. jún. 6. 23:47
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Akkor meséljetek már, hogy mit értetek pszichopata alatt, hátha kiderítem magamról, hogy én is az vagyok :D
2016. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

11-es

No para, csak túlreagálta a kishölgy.

2016. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem pszichológusra van neked szükséged, hanem társaságváltásra. Miért nem nyitsz a keleti életérzés felé és mondjuk járnál el olyan eseményekre, amik pl önismerettel, családállítással és más hasonló spirituális élményekkel foglalkoznak, ahol értelmes férfiakkal tudsz megismerkedni? Pl. a jóga nagyon hatékony lenne neked.
2016. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
11-12: Neten lehet találni sok ilyen cikket, de a lényeg az, hogy kezdetben nagyon rendesek, megnyerőek, azt éreztetik veled, hogy szeretnek, de aztán elkezdenek érzelmileg zsarolni keményen, folyton bűntudatot próbálnak benned ébreszteni, hogy segíts rajtuk, mert csak te teheted meg, és ha nem teszed, akkor milyen egy gonosz dög vagy, mert ők áldozatként tüntetik fel magukat örökké, hogy őket mindenki csak bántja.
2016. jún. 7. 00:22
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már te itt a nagy bölcs kedves kérdező...
2016. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ezek csak tények, vannak ilyen emberek. Az oka legtöbbször a rossz gyerekkor, amiről sajnos nem ők tehetnek.
2016. jún. 7. 00:32
 17/26 anonim ***** válasza:
Alapból nem kéne ilyen marhaságokat olvasni éjszaka közepén, nem csoda h bekattansz
2016. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Több, mint 4 éve megy ez az egész dolog, és már egy halom orvosnál jártam a depresszióm miatt, úgyhogy légyszíves ne magyarázd meg nekem, hogy mi a jó meg mi a rossz, mert semmit nem értesz. Majd ha összetalálkozol egy ilyen emberrel, és megszereted, akkor megtudod, hogy milyen érzés.
2016. jún. 7. 00:37
 19/26 anonim ***** válasza:

Egyébként amit leírtál, inkább a bordikra jellemzőek vagy a nárcisztikusokra.

Nyilván megvan az oka, hogy ilyen emberekkel kerülsz össze, szakember ezt tényleg segíthetne felderíteni.

Van egy pszichológuskereső oldal (ez is a neve), ott tudsz szemezgetni a szakemberek közül.

2016. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont most lett vége egy ilyen "ismeretségemnek".. Szerintem a csaj engem is pszichopatának könyvelt el a végén, holott inkább vele voltak nagyobb gondok..

Szóval nem árt, ha az ember tart néha egy kis őszinte önvizsgálatot, mielőtt automatikusan a másikat nevezi ki zakkantnak. Én tartottam..

2016. jún. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!