Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjátok az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok az itteni felhasználóknak hogy keressenek a saját kategóriájukban barátnőt amikor igenis kaphatnak jobb nőt?

Figyelt kérdés
Csomószor van az hogy egy férfi nála jobb kategóriájú barátnőt talál. Miért kell az itteni felhasználókat hülyíteni? Mert igenis találhat jobb nőt
2016. jún. 6. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan párt keres magának amilyet akar. Csak annak nincs értelme mikor egy csúnyább fiú éveken át reménykedik, meg itt sír és szűz marad 30 éves koráig, mert ő mindenáron szép barátnőt akar, de nem tud megszerezni egyet sem. Meg lehet próbálni, de ha nem megy akkor nem árt átgondolni ezt a dolgot.

Én pl átlagos lány vagyok, de tetszem átlagon felüli pasiknak is. Ennek sok oka lehet, de az a lényeg hogy ezért én megtehetem hogy jó pasik közül válasszak. De sok barátnőmet, akik szintén átlagosak, észre sem veszik a jó pasik, átnéznek rajtuk. Szóval nekik elég luxus lenne arra várni hogy majd egyszer talán mégis összejön egy jobb pasival. Az idő gyorsan telik, ezt nem szabad elfelejteni.

2016. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Találhat jobb kategóriájú nőt de ahhoz tennie kell. Ha csúnya és megkeseredett akkor nem lesz nője.

Ha intelligens, vicces, kedves, szorgalmas az máris több kategóriát javít rajta.


Szóval az aki nála jobb kategóriájú nővel van, az tesz valamit azért, hogy egy olyan nőt elérjen.


A felszínes csinibaba nem fog leállni egy gizda csókával.

Egy intelligens értelmiségi nő pedig nem tervez hosszútávra Mr Izmos kocka has, üres fejjel. Csak, hogy két sarkított példát említsek.

2016. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!