Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik ide meg más forumokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ide meg más forumokra irják, hogy évek, sőt évtizedek után is szerelmesek, azok tisztában vannak vele, hogy ez vagy önbecsapás vagy felesleges a külvilágot ezzel áltatni, mert vagy nem érdekli vagy mert attol még ugysem lesz jobb a saját életük?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De te most megjöttél, és kinyilatkoztattad nekünk az igazságot, és még egy kérdőjelet is tettél a végére, hogy kérdésnek tűnjön. De még annak is gyenge, hiszen eldöntendő.

2016. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem, és nem azért, mert szerintem aztán én jobban tudom másoknál, hogy milyen a magánéletük, szimplán azért, mert néha egy-egy kérdésnél tömegesen jönnek emberek azzal, hogy 20 éve minden nap 3-szor szexelnek és 20 éve rozsaszin ködben élnek, ha nem is folyamatosan, de ujra meg ujra. én az életben, a statisztikákban nem ezt tapasztalom..
2016. márc. 17. 23:07
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Lehet, hogy jobb nem lesz az élete, de okulhatnak belőle mások. Én sem hiszem azt, hogy az a kémiai vad szenvedély, az ún. rózsaszín köd egy örök életű dolog. Tapasztalom magamon. Mert tartós kapcsolatban vagyok. De a szeretet, összetartás mindig jelen van és meghitt pillanatainkban a régi lángoló szerelem érzése is visszacsempésződik az életünkbe.

Sokan vannak akik a szerelem elmúlta után kétségbe esnek és nem tudják hol siklott ki a dolog, mert minden tökéletesen ment... eddig. És ha én leírom, hogy nálam hogy működik és jól működik eddig, akkor abból talán ő is meríthet, átgondolhatja, hogy talán nem olyan nagy baj, ha a lángolás alábbhagy. Vagy épp rájön, hogy a szeretet sincs már meg, mert csak kémia tartotta egybe a kapcsolatot és mehet tovább Isten hírével!

2016. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A jól felépített önbecsapás az egyén számára valósággá válik.

Kérdés, hogy te milyen alapon jössz és relativizálod mások boldogságát?

Ennek az egésznek nincs objektív mércéje, mert eleve tök más fogalmakból építkezünk.

2016. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem relativizálom, olvasok cikkeket, nézek videokat, témába vágo beszélgetéseket, látom a környezetemben, ledöbbenek a statisztikákon..stb. ezen kivül már én is tudom ,hogy olyan, hogy örökké, nincs.
2016. márc. 17. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikák alapján a hetero nők 80%a színlelte már, vagy, rendszeresen színleli az orgazmust, szóval a mesteri logikád alapján ha egy lány azt mondja, hogy úgy megd.gta a barátja, hogy hetekig emlékezni fog rá, akkor nyilván hazudik ő is, ugye?
2016. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Még jó hogy te jobban tudod náluk hogy milyen az életük és kapcsolatuk... hurrá. És a te elképzelgéseid szerinted érdekelnek bárkit is? Vagy mi értelme ennek a kérdésnek álcázott okosságnak? Nem vall sok észre.
2016. márc. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem önbecsapás.Szerelemmel szeretem a páromat sok év után is.Azzal van itt a baj,hogy szerelem alatt nem mindenki ugyanazt érti.Pár hónap alatt lecsengenek a hormonok,amitől egész nap boldognak érzed magad és azt érzed,hogy bármire képes lennél,egész nap ő jár az eszedben,a gondjaid eltörpülnek,te vagy a világ legboldogabb embere.Na ez az érzés múlik,de nem alakul át baráti szeretetté.Már nem vagy egész nap boldog,de szexuálisan kívánod és hiányzik és örülsz,ha veled van.Szerelem ez is,csak nem annyira lángoló,mint az első hónapokban.
2016. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akik ide és más fórumokra irogatnak, és vájkálnak más életében , tisztában vannak vele hogy ez csak azért van mert az ő életük olyan semmilyen, céltalan, üres hogy más cseszegetése ad neki csak lelki örömöt? :))

Amúgy mit fáj ez neked hogy más mennyire boldog állítólag vagy nem állítólag? Most hogy beszóltál már jobban alszol? Más egyéb örömöd nincs? Szomorú. Ők feltételzhetősen boldogok, te meg mág úgy sem.

2016. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy te mit értesz szerelem alatt?

Én azt tudom, hogy bár vannak szürke hétköznapok és néha valóban nehéz, azért újra és újra át tudom élni és érezni azt a bizonyos pillangórepdesést a gyomromban a párommal.

Ehhez azért kellett sok évnyi önismereti munka, tapasztalás, tanulás, de létezik.

Számomra a szerelem azt jelenti, hogy a világ összes férfija közül a páromat választanám, bár tudom, hogy van nála szebb, jobb, akármi, de összességében mindaz, amit ő egyben képvisel, a tulajdonságainak az egyvelege számomra a legoptimálisabb összetételű. Összeköt a sok nehézség, amiken már túl vagyunk, amiket együtt oldottunk meg és győztesen kerültünk ki belőle, megerősödve, sérülések nélkül. És fizikailag is vonz, imádom vele a szexet. Van, hogy napjában háromszor. Van, hogy ritkábban. De amikor együtt vagyunk, az olyan...

Ami pedig a statisztikákat illeti... igen, én is túl vagyok már egy megromlott házasságon, amiről eleinte azt hittem, hogy holtomiglan meg holtodiglan, aztán jött a beszürkülés és elhidegülés. DE tudtam belőle tanulni. Megtanultam másképp választani, másképp működtetni a kapcsolatot. Ezért a mostani párkapcsolatom már teljesen más.

Aki folyamatosan a kezdeti rózsaszín ködös állapotra vágyik, és nem TANULJA meg a szerelmet hosszú távon működtetni, az valóban nem fogja soha átélni és átérezni. Ez ugyanis egy olyan képesség, amit fejleszteni kell.

És tudod, bár egyetlen olyan embert sem ismerek, aki ért az atomfizikához, attól még tudom és elhiszem, hogy léteznek atomfizikusok.

2016. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!