Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik ide meg más forumokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ide meg más forumokra irják, hogy évek, sőt évtizedek után is szerelmesek, azok tisztában vannak vele, hogy ez vagy önbecsapás vagy felesleges a külvilágot ezzel áltatni, mert vagy nem érdekli vagy mert attol még ugysem lesz jobb a saját életük?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 23:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
mindig megfigyelem a gyakorin, hogy ha valaki elviszi egy szélsőséges irányba a kommentelsét, utána sokat birkaként ugyanazt a követ fujják - ha ugyanazt a kérdést máskor felteszed, és más nyitokommentek vannak, akkor ellentétes válaszokat kapsz.. sztem eez jo példa erre, mert csak a személyeskedő kioktatás megy sokaknál, holott én se nem vájkálok ,se nem okoskodok, ezt irtam is már egyszer, egyszerűen némileg provokativan megfogalmaztam, mekkora válságban vannak manapság a párkapcsolatok.. meg azt ,hogy néha irreális dolgokat lehet itt is olvasni tömegével.
2016. márc. 18. 12:35
 12/17 A kérdező kommentje:
az épitő jellegű és értelmesen, a témárol iro kommenteket köszi :)
2016. márc. 18. 12:36
 13/17 anonim ***** válasza:

Tök jó, ha valakinek nem egyezik a meglátása a tiedével az birka :) Így vitázzon az ember egy ilyen remek intelligens emberrel.

Amúgy most mit vársz őszintén? Nem látsz bele minden kapcsolatba meg msáok lelkébe. Lehet hogy tényleg szerelmes sok idő után is, erre mit lehetne írni?

Felteszel valami teljesen szellemi síkú kérdést, aztán ha szembesítenek a valósággal akkor mindenki birka.

Az meg igen is való, hogy az foglalkozik untalan a másik életével akinek a sajátjában bibi van. Azt meg ne mond nekem hogy nem teszed. Maga a kérdésed miről szól? Szövegértés???

2016. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatok nagy része válságban van. Pont. Ugyanakkor léteznek érzelmileg érett emberek - kisebb arányban -, akik képesek hosszú távon is fenntartani a szerelem érzését a kapcsolatukban. Pont.

A kettő nem mond ellent egymásnak. A probléma az általánosítással van, és nyilvánvaló, hogy aki nem tartozik bele az egyik kategóriába, annak sértő, ha egy kalap alá veszik azokkal, akikkel nem akar egy kalap alá tartozni. Pláne, hogy a párkapcsolati érettség mögött jellemzően nagyon sok "munka" áll, nem adják azt csak úgy ingyen, és ezt az erőfeszítést vonod kétségbe.

2016. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Te csak a saját életed tapasztalatait mondhatod el. Az, hogy mit látsz...sosem fedi a valóságot, tehát hiába látod azt ennél vagy annál a párnál a környezetedben amit...annak kb a fele igaz, a másik fele már egészen másképp van, tehát objektíven csak a saját életedből indulhatsz ki.

Így van ezzel mindenki. Én is csak a sajátoméból...és az bizony 12 éve tartó szerelem. Ami hol lángol, hol csak parázslik...de a szikra a mai napig megvan, sőt remélem, hogy 40 év múlva is meglesz. Ez az igazság. Az én életemben....

2016. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, bár mi még "csak" 6 éve vagyunk együtt, de a szerelem töretlen. Nem, nem általás, sem önbecsapás ez a valóság. Csak megfelelő embert kell választani.
2016. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
"Tök jó, ha valakinek nem egyezik a meglátása a tiedével az birka :) Így vitázzon az ember egy ilyen remek intelligens emberrel. " ne haragudj ,nem tudom , hogy neked feltűnt-e, de én senkivel nem vitáztam, egy ideig cal hallgattam, kaptam 1-2 durva és értelmetlen kommentet is, amit levettek a modik. vitáig még nem jutottunk el, mert páran azt szajkozzák, amit én nem is állitottam. a többiek elolvasták a kérdést és probálnak véleményt megfogalmazni. senki nem mondta, hogy ez mindenkire igaz, egy provokativ hangnemű kérdés, ami több emberre vinatkozik, mint kellene ..
2016. márc. 18. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!