Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes rossz ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes rossz ember vagyok, ha taszítanak a kövér férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok kövér/hájas/puhos testű férfihoz vonzódni. Nem kell kigyúrtnak lennie, de engem a (sajnos már átlagosnak mondható) sörpocak is taszít.


Természetesen a belső nagyon fontos, de ha a külső vonzalom nincs meg, akkor tuti, hogy nem lesz semmi a dologból.


Ha ezt őszintén leírom, kapom a beszólásokat, hogy tipikus felszínes hülye p.csa vagyok.... Szerintetek jogos?


21/n


2016. jún. 5. 13:08
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
utolsó, hozzá tartozott a kérdéshez és válaszokhoz, hogy milyen vagyok, mert többen hőbörögtek, hogy "nem engedhetem meg magamnak a jó pasit"
2016. jún. 12. 15:49
 32/32 anonim ***** válasza:

A 6-os hozzászólásodban linkelt srác arca nem is csúnya,nem is sörhasú,csak egyszerűen lötye.Ha 1-2 hónapot badizna,el is tűnne a cicije is.Attól,hogy máshoz vonzódsz,nem vagy rossz ember.Ha a fitnessz a hobbid,érthető az elvárás,ha meg csak "hobbisovány" *vagy,akkor másokat ne húzz le ennyire.


*olyan sovány ember,akin látszik,hogy egykoron nem attól fogyott le/nem attól vékony,hogy szétaerobikozta az agyát,hanem koplalás vagy más következtében.emiatt lötye a bőre és nyáron pl. a francia bugyi méretű sortban igen szépen reng a combja elől-hátul.

2016. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!