Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyi az a túlsúly amit még tudtok tolerálni?

Figyelt kérdés

Természetesen az adott ember "meghatározott testömeg-indexéhez" képest. Vagy alapból az elhízás az olyan, hogy kizáró ok, mert aki elhízik egy kicsit is akár, az dagadt és kész, ha lefogy az sem számít, mert aki egyszer elhízott az megint el fog... Vagyis fennáll a veszélye, hogy majd egyszer megint kövér lesz ami, mint tudjuk undorító.


És az alábbi alkatok olyanok, hogy "fúj", vagy még elnézitek, ha nincs jobb?: kövérkés, sinny fat, mackós, disznó, gömbölyded, sörhas, melák, tohonya, szteroidos gyurma, köpcös.



#túlsúly #a kövér ember undorító #dagadékok fúj #hányunk tőlük
2016. ápr. 12. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem onnan nem tolerálható, amikor befolyásolja a mozgását, ha nem lehet vele elmenni sétálni, mert kifullad egy km után (vagy egy kör szex után).

/Amúgy milyen kulcsszavak ezek?!/

2016. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
xD
2016. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Egy kör után szerintem az átlag is kifárad azért.

2016. ápr. 12. 23:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha azt írom, hogy egy 190 cm magas pasi csak 100 kiló lehet maximum az megfelel? Párom 190/90 és pont jó még, nincs pocakja, átlagos alkatú. Más pasi ilyen arányokkal biztos máshogy néz ki, mint ő...
2016. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

BMI 20-25

Az átlag testalkat jön be.

2016. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Nemtom, nyilván függ, hogy hogy oszlik el rajta a súly. Ha egységesen ok, ha minden a hasán van az már nekem személy szerint kevésbé jön be. Azt se tudom, mik ezek a kategóriák, amiket kiraktál.
2016. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam plussz 40 kiló teljesen oké, ha ehhez megvan azért az alkat /széles váll, hát/ és némi izom is. Akkor abszolút okés.
2016. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk 170 cm-hez nyugodtan lehet 90-100 kg. Csak az arányok miatt írom. De inkább a pocakjára rakódjon több, ne a fenekére. :)
2016. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Egy kör után szerintem az átlag is kifárad azért."

Akkor nem tudom a barátom miből van, egy délután alatt 6-7 menet is simán, mellesleg fizikai munkát végez előtte :D Azt mondja, ebben nem lehet elfáradni, az csak kifogás.


A kérdésre válaszolva: nekem a vékony, vagy átlag pasik jönnek be inkább, egy kicsi pocak még nem gond, de nem igazán tetszik a zsír egy pasin. Megőrülök, ha egy férfinak keskeny csípője van, nekem az olyan, mint a pasiknak a mell/fenék.. Szóval elég nagy hátrány nálam a túlsúly, de nem is csak külső szempontjából, hanem azért is, mert ha nem betegség miatt van, akkor azt jelenti számomra, hogy az illetőnek nincs akaratereje, ami negatívum.

2016. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


Akkor jó a genetikája, 99% nem ilyen. Elélvezni sem tud mindenki 3-nál többször egy nap. Ha nyüstöli akkor sem.

2016. ápr. 13. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!