Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyi az a túlsúly amit még tudtok tolerálni?

Figyelt kérdés

Természetesen az adott ember "meghatározott testömeg-indexéhez" képest. Vagy alapból az elhízás az olyan, hogy kizáró ok, mert aki elhízik egy kicsit is akár, az dagadt és kész, ha lefogy az sem számít, mert aki egyszer elhízott az megint el fog... Vagyis fennáll a veszélye, hogy majd egyszer megint kövér lesz ami, mint tudjuk undorító.


És az alábbi alkatok olyanok, hogy "fúj", vagy még elnézitek, ha nincs jobb?: kövérkés, sinny fat, mackós, disznó, gömbölyded, sörhas, melák, tohonya, szteroidos gyurma, köpcös.



#túlsúly #a kövér ember undorító #dagadékok fúj #hányunk tőlük
2016. ápr. 12. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hmmm.... egy ismerősöm azt állítja, a nászéjszakájukon 12-szer mentek el.... Szerintem nyulak. :)
2016. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11


azt mondta... Na ez a tipikus "osszuk el hárommal" dolog. Az még reális is, ha elég ajzószert zabált előtte.

2016. ápr. 13. 12:32
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez eléggé a pasastól függ. Nekem túlsúlyos a párom, sokaknak már a kövér kategória, de nekem így tetszik. Most pontosan nem tudom megmondani hány kilótól fogva... de az ilyen szumóbirkózó meg "disznó" alkatot már nem vagyok képes elviselni, az biztos. Meg azt sem, amikor valakinek akkora sörhasa van, hogy lefolyik az ágyéka elé (ezt csak hasra értem. fogyás utáni lógó bőr az más szitu, mert ott értékelem azt, hogy fogyott). Kis sörhas még elmegy. De van olyan is, aki amúgy nem lenne rossz, csak nagyon szerencsétlenül választ nadrágot a testalkatához...


Amúgy én azt túlsúlynak nem nevezném, de a kigyúrt alkat egyáltalán nem jön be. A többivel nekem nincs bajom amúgy is a mackósabb, nagyobb darab férfiak jönnek be.

2016. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!