Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tudnátok tolerálni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudnátok tolerálni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy ideje kavarok egy sráccal, aki még véletlenül sem a primitív, bunkó fajta. Egyetemre jár,okos, művelt, gazdag,olyan már-már "arisztokrata" családból származik - na ennek ellenére velem teljesen más.

Ha találkozunk, legyen az akárhol, kb 5, max. 10 percig beszélgetünk vagy valami, utána már jön, és simogatja a combomat, vagy csókolgatja a nyakamat, vagy tudomisén. Akárhol, akármikor találkozunk/együtt vagyunk, eljátssza ezt, én meg persze nem bírok ellenállni, mert meg vagyok veszve érte..

De az ágyban is ilyen, egy másodpercre nem akar elengedni (Annyiban komolyabb a dolgunk, hogy mostanság nem -csak- a szex miatt kerülünk egy ágyba), ha átfordulok a másik oldalra, rögtön ő is pörög, átkarol, puszilgat, mittudomén....Hiába mondom hogy nagyon kényelmetlen a kis-nagykifli, vagy hogy én nem szeretek a pasik mellkasán aludni, nem érdekli, nem enged el....valahol jólesik, de néha már kicsit pióca érzésem van..

Szóval a testi kapcsolatok terén nagyon odaadó és odateszi magát, de más téren...hát konkrétan még nem jutottunk el odáig hogy normálisan beszélgessünk (kb úgy 1,5 hónapja kavarunk). Én próbálkoztam, de mindig az a vége, hogy elhallgattat, aztán már csókol, vetkőztet, akármi...

Szerintetek ebből lehet valami, vagy csak a szexkapcsolatot akarja fenntartani?

20L, 21F


2015. szept. 10. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akarna valami többet, akkor jobban meg akarna ismerni. Ez szerintem egyértelműen csak szexkapcsolat. Inkább ne láss bele többet, nehogy az legyen, hogy koppansz.
2015. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy csak te idealizálod túl ezt a pasast, és tényleg nincs igénye komoly, világmegváltó beszélgetésekre, csak szeretnéd, hogy legyen és ezért reménykedsz nem? a szerelem sok mindent vakká tesz, ahogy azt a közhely is mondja...
2015. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és a te életszínvonalad üti az övét?mert az ilyen sznobok ,nem fognak járni ha mondjuk bolti eladó vagy ,a szüleid kétkezi munkások.

valószínű ,hogy csak szexre kellesz neki ,ha 1,5 hónap alatt mást nem is csináltatok igazából.

2015. szept. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, csak éretlen....

ülj le egyszer vele szemben, és mondd el neki: ő érdekel téged mindenestől, hogy áll ő ehhez?

2015. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!