Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes rossz ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes rossz ember vagyok, ha taszítanak a kövér férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok kövér/hájas/puhos testű férfihoz vonzódni. Nem kell kigyúrtnak lennie, de engem a (sajnos már átlagosnak mondható) sörpocak is taszít.


Természetesen a belső nagyon fontos, de ha a külső vonzalom nincs meg, akkor tuti, hogy nem lesz semmi a dologból.


Ha ezt őszintén leírom, kapom a beszólásokat, hogy tipikus felszínes hülye p.csa vagyok.... Szerintetek jogos?


21/n


2016. jún. 5. 13:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%
Ha megismersz egy szimpi srácot, megkéred, hogy húzza fel a pólóját, hogy lásd, hogy teljesen lapos-e a hasa?
2016. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
39%
Bezzeg ha egy férfinak nem tetszenek a kövér nők, akkor az már rögtön felszínes disznó és dögöljön meg.
2016. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Emberileg sem kell elfogadni mindenkit, nem is lehet, és nagyon sokszor magyarázat sincs rá, - mondta egy pszichomókus.

Tapasztalom.

Párkapcsolathoz meg nyilván nem jó kezdés, ha látásra is taszító, de azért érhet még meglepetés.

Azt is tapasztaltam. :D

2016. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
79%

11:

Egy emberen a testesség, kövérség anélkül is látszódik, hogy felhúzná a pólóját, a hasát mutatva.

Az ember testalkata (nyak alatt) ruhán keresztül elárul mindent, amit tudni szeretnénk arról hogy ő most kövér-e vagy sem a mi fogalmaink szerint.

2016. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
14, így már tiszta.
2016. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%

Amikor olvastam a kérdést, olyan igazán hájas férfira gondoltam, de, hogy egy olyantól undorodsz, amit a #6-os hozzászólásodban linkeltél... igen, felszínes, hülye p.csa vagy. Lehet lepontozni, mint a többieket.


Vagy úgy egyébként milyen válaszokat vársz?

Persze kérdező, ez alá ne add az igényeidet:

[link]


Azért azt is megnézném, hogy te hogy nézel ki.

2016. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
35%
De tényleg, szóval nem kell kövérekhez vonzódni, de az általad linkelt képen lévő srác nagyon nem számít kövérnek. Elmondom neked, nagy rajta az izomtömeg, és majd ha nyárra leszálkásít, akkor sorban állsz kb érte.
2016. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

16-17:


A 6-osban és a 16-osban lévő között is létezik átmenet.

2016. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
"Egyszerűen képtelen vagyok kövér/hájas/puhos testű" NŐHÖZ "vonzódni." Ezért rendszerint megkapom itt a gyakorin, hogy "Felszínes rossz ember vagyok", valamint "kapom a beszólásokat, hogy tipikus felszínes hülye" looser p*cs "vagyok" és mindezt "Szerintetek jogos"-an kedves gyakoris hölgyecskék :)
2016. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Pont errôl beszéltem,a 6-oson lévô sràcon zsír van csak lötyi dagadt.


Ha a làny ad magàra és szép akkor joggal vàrja el a Lazar Angelov testet.

2016. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!