Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes rossz ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes rossz ember vagyok, ha taszítanak a kövér férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok kövér/hájas/puhos testű férfihoz vonzódni. Nem kell kigyúrtnak lennie, de engem a (sajnos már átlagosnak mondható) sörpocak is taszít.


Természetesen a belső nagyon fontos, de ha a külső vonzalom nincs meg, akkor tuti, hogy nem lesz semmi a dologból.


Ha ezt őszintén leírom, kapom a beszólásokat, hogy tipikus felszínes hülye p.csa vagyok.... Szerintetek jogos?


21/n


2016. jún. 5. 13:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem! Senki számára nem vonzó egy elhanyagolt zsírtest. Bár vannak kivételek. :D
2016. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Most kérdés, hogy neked a sörpocak mit jelent? Most ez már az, hogy mondjuk nem szálkás a hasa, vagy konkrétan dudorodik ki? (Ez csak kíváncsiság, azt hogy kihez vonzódsz, döntsd el te, sok köze az embereknek nincs hozzá)
2016. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha szexuálisan nem vonzódsz hozzájuk az ok. De azért tessék őket emberszámba venni a hétköznapi életben. :)
2016. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Csak azok szemébe akik dagadtak és azt vàrjàk,hogy a màsik gerjedjen ràjuk.

2016. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
10%
Nincs ezzel semmi baj te nő vagy, így lehetnek bármilyen igényeid.
2016. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

[link]


az ilyesmi számomra már taszító :/


persze, emberszámba veszek mindenkit, ez külsőtől független dolog :D itt most kapcsolatról/szexről volt szó.

2016. jún. 5. 13:32
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Hát te tudod, nem szólok bele, de azért száraz hasa nem sok mindenkinek van, max a 60 kg-os ektomorfoknak, meg azoknak a kondisoknak, akik épp leszálkásítottak. De ha tömegelnek, akkor nekik sincs száraz hasuk :) De hát biztos szép lány vagy, szóval majd úgyis megtalálnak az adinoszkák.
2016. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%

3:

Én bevallom sokszor még a hétköznapi életben is kicsit lejjebb nézem azt, aki dagadt. Ha bebizonyítja valamivel, hogy rendes, normális ember, akkor ez elmúlik, de ez az első benyomásom akkor is. De elmondom miért. Mert az jut eszembe róla, hogyha még egy olyan alap dolgot, mint az egészsége (étkezés, testmozgás) sem tud normálisan kezelni és megoldani, akkor hogyan tudna az élet más egyéb területein is boldogulni?

Ja és kérlek ne gyertek azzal, hogy "Betegség miatt kövér", ami igaz a dagadtak kevesebb mint 5%-ára. Én most a maradék +95%-ról beszélek.

2016. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
5%

Felszínesnek felszínes, hogy rossz-e, azt nehéz ennyiből eldönteni.

Egyébként a nőknél nem az most a tendencia, hogy el kell fogadni a teltebb alkatúakat is ugyanolyannak, mint a vékonyakat? (Én mondjuk ezzel egyet tudok érteni.) Akkor eléggé visszás lenne, ha a férfiakra nem ugyanezt alkalmaznád.

2016. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 RRR ***** válasza:
62%

nem

miért lennél az?

én se vonzódom a dagi csajokhoz,hiába is jó fej,,,,

nem vagy hülye p---csa:XDDD

2016. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!