Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszínes rossz ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes rossz ember vagyok, ha taszítanak a kövér férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok kövér/hájas/puhos testű férfihoz vonzódni. Nem kell kigyúrtnak lennie, de engem a (sajnos már átlagosnak mondható) sörpocak is taszít.


Természetesen a belső nagyon fontos, de ha a külső vonzalom nincs meg, akkor tuti, hogy nem lesz semmi a dologból.


Ha ezt őszintén leírom, kapom a beszólásokat, hogy tipikus felszínes hülye p.csa vagyok.... Szerintetek jogos?


21/n


2016. jún. 5. 13:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20%
#20 És egy lánynak mit kell tennie azért, hogy szép legyen? Csak megszületnie nehéz, aztán annyi a dolga, hogy ne egyen annyit, mint egy víziló. Ezzel szemben egy átlagos férfinak napi szinten órákat kell szenvednie a súlyok alatt, hogy esélye legyen a csajozásban.
2016. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

Hàt ha minôségi palit akar akkor edzenie kell tiptopnak,csinosnak és igényesnek lennie,tudnia kell nôiességét mutatnia.Nem kevés pénzt,idôt tesz bele a megjelenésébe mert pontosan tudja mi kell a pasiknak és meg is adja nekik amire vàgynak.

Ha minôségi pasit akar hangsulyozom.

Igen ez igy van nekunk sokat kell a testünkért tenni pasiknak de ha minôségi nôt akarsz ez ezzel jàr.

Ha egy semmilyen csajt ahhoz nem kell,el kell dönteni.

2016. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
5%
Írtam egy hosszú kommentet, hogy kinek nehezebb "jól" kinézi, srácoknak, vagy lányoknak, de inkább hagyom, mert még jönnek azzal, hogy csinálj sok felülést, és átalakul a zsírod izommá, mert sokat edzel hasra. Ezen a szinten van jelen pillanatban ez a topik, mindenfajta szakmaiságot és hozzáértést nélkülözve, természetesen.
2016. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nehéz igen nem könnyû és sok pénz kell hozzà plusz elhatàrozàs is.

Tartani a diétàt,edzeni lemenni.

Ezért kell a cél,ennyi.

2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
#22 Nem kell akkor sem, ha "minőségi" (= jóképű, magas) palit akar. Elég normálisnak lennie, mivel az hiánycikknek számít.
2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, hogy nézel ki, tip-top csaj vagy-e vagy az átlagos kategóriába tartozol (bár szerintem az utóbbihoz), akkor túl nagy az igényed és tipikusan a felszínes dolgokra hajtasz. A mellékelt képen a srác szerintem nem kövér, a kövérség máshol kezdődik!

A KÖVÉR, TOKÁS férfiakhoz én se vonzódok, de az nem a mellékelt képednél kezdődik!

2016. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember.

Én sem vonzódom a kövér nőkhöz.


Egyszer úgy jött össze a dolog, hogy egy kövér lánnyal alakultak a dolgok, teljesen vonzott, de amikor az első csók közben megérintettem és nem volt dereka, azonnal elszállt a varázs.


Ez van, mindenkinek más tetszik.

2016. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, egyszerűen ilyen az ízlésed. Akkor már nem lennél szimpatikus, ha nagyon ocsmány módon nyilatkoznál róluk úgy, hogy nem is tudod, miért túlsúlyosak, meg egyéb emberi kapcsolatokban is lenéznéd őket.
2016. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

na igen... 16os, gratulálok :D

"fujj hülye pi.csa, a nem morbidul elhízotton kívül minden tetszenie kéne nekiii"


mivel a külső+belső adottságaim alapján értelmes+nekem tetsző barátaim szoktak lenni (photoshop, profi világítás nélkül a képen lévő modell testéhez simán hasonló/jobb alakkal) ezért nem veszem magamra a frusztrációidból adódó csúnya szavakat :D

2016. jún. 6. 17:56
 30/32 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire jó csaj vagy, akkor miért a gyakorin bizonygatod az igazadat? Szerintem szar van a palacsintában, nem vagy te olyan szép, mint ahogy gondolod... Vagy ha mégis, én sportos srácként inkább választanék egy átlagos, de normális lányt, mint egy olyat, mint te.
2016. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!