Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Se szó se beszéd, letiltanak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se szó se beszéd, letiltanak. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedésről volna szó. Megismerek valakit, beszélgetünk, megy pár levélváltás, majd felvesszük egymást facebookra.


Azt elismerem, hogy van egy olyan hibám, időnként elfoglalt vagyok és nem tudok válaszolni, de azért 1-2 nap után legritkább esetben is írok, legalábbis ha valami kérdést kaptam.


Volt, hogy jól elbeszélgettem valakivel, majd felvettem fb-ra. És később, volt hogy 1 nap után arra lettem figyelmes, hogy az illető törölt az ismerősei közül. Semmi elköszönés vagy lehordás, hogy mi a baja velem.


Nem tudom mi rosszat tehettem, hacsak nem azt, hogy nem voltam eléggé aktív a számára. Vagy mi lehetett a problémája velem, amit meg sem magyarázott. Nem értem, miért akart ilyen gyorsan eltávolítani az életéből, hogy még csak a jövőbeni beszélgetés gondolatát is kizárja. Szerintem nem vagyok egy baltás gyilkos alkat.


Mit csinálok rosszul?


2016. máj. 29. 15:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ha már az én kérdésem be van linkelve egy másik kérdésnél, akkor elkérhetném annak a bizonyos másik kérdésnek a linkjét? Akár privátban is, de örülnék, ha megtekinthetném.


Továbbra sem értem, mi rosszat csináltam. Nem nyomultam, nem kötekedtem az illetővel. Tudomásul vettem, hogy nem akar velem beszélni és ezt elfogadtam. Kicsit túlzásnak érzem, hogy úgy kezel engem, mintha valami zaklató lennék, akit tiltani kell.


Mindenesetre most már egyre inkább érdekel, miről van szó és milyen jellegű kérdést írtak ki rólam.

2016. máj. 29. 18:15
 12/15 anonim ***** válasza:

#5: De ugye annyi gerinc már nem volt benned,hogy ezt még a letiltás előtt elmondd neki? :) Ez a letiltás amúgy is gyenge jellemre vall. Ha nem akarsz vele beszélni, elmondod neki. És utána nem beszéltek. Ennyi.

Nélküled a kérdező sokkal jobban járt,csak hogy tudd ;)

2016. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Parancsolj kedves kérdező a kért link, de az 5-öske is megadhatta volna :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Frappáns kis választ nyomtál neki :)
2016. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Időközben kiderült mindkét kérdést ugyan az az emberke írta ki, 2 külön regről rájuk írtam és a válaszadó személye azonos :)
2016. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!