Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Se szó se beszéd, letiltanak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se szó se beszéd, letiltanak. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedésről volna szó. Megismerek valakit, beszélgetünk, megy pár levélváltás, majd felvesszük egymást facebookra.


Azt elismerem, hogy van egy olyan hibám, időnként elfoglalt vagyok és nem tudok válaszolni, de azért 1-2 nap után legritkább esetben is írok, legalábbis ha valami kérdést kaptam.


Volt, hogy jól elbeszélgettem valakivel, majd felvettem fb-ra. És később, volt hogy 1 nap után arra lettem figyelmes, hogy az illető törölt az ismerősei közül. Semmi elköszönés vagy lehordás, hogy mi a baja velem.


Nem tudom mi rosszat tehettem, hacsak nem azt, hogy nem voltam eléggé aktív a számára. Vagy mi lehetett a problémája velem, amit meg sem magyarázott. Nem értem, miért akart ilyen gyorsan eltávolítani az életéből, hogy még csak a jövőbeni beszélgetés gondolatát is kizárja. Szerintem nem vagyok egy baltás gyilkos alkat.


Mit csinálok rosszul?


2016. máj. 29. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Minden potenciális, későbbi baltás gyilkos ezt mondaná...
2016. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

En voltam, akivel beszelgettel. Sajnalom, hogy letiltottalak, de ennek ket oka is van:

1. Rettentoen ritkan irtal vissza. Igen, tudom, hogy diploma meg etc. De akkor is. Ez nem beszelgetes, hogy naponta ketszer valtunk levelet.


2. Nem jottel be kulsoleg. A kerdesedbol, amibol lett a beszelgetesunk, az jott le, hohy biztosan csak peches fiu lehetsz, semmi gaz nincs veled amugy.


Kicsit rosszul erzem magam a masodik pont miatt, de aki nem vonz kulsore ( legyen szep vagy csunya, de bejojjon) azzal nem kezdek kapcsolatot.

2016. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2, köszönöm a válaszod. Csak tippelni tudok, hogy ki lehetsz.


Ritkán írtam vissza, mert tényleg nem volt időm aznap. Gondoltam később válaszolok.


Ok, megértettem, hogy nem jöttem be. Köszönöm ezt is.

Azt azért remélem tudod, hogy én nem akarok mindenáron kapcsolatot kezdeni valakivel, akit újonnan megismerek, vagy éppen felveszek a facebookra :)

2016. máj. 29. 15:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet az s, hogy közben mással is ismerkedett és ott alakultak a dolgok. Persze ezt megmondhatta volna. Vagy azt gondolta, h nem is érdekled, mert hanyagoltad és rosszul érezte magát ettől.
2016. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem volt mas kozben. Volt bennem annyi gerinc. De amugy igen, kicsit hanyagolva ereztem magam. Friendzonet pedig nem tartok, arra nem pazarlok idot.
2016. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

"Volt bennem annyi gerinc."


Mondjuk annyi gerinc is lehetett volna benned, hogy ôszintén megmondod a srácnak, hogy részedrôl ennyi volt, nem csak szimplán szó nélkül letiltod.

Elég nagy parasztság.

2016. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha valakivel már kezdetben sem tudok kicsit többet kommunikálni abból nem az jön le, hogy a dolognak van jövője. Ezt alátámasztja hogy csak napokkal később vetted észre, hogy törölt. Lehet jobb lett volna ha leírja, viszont sokan ilyenkor átmennek dühöngő őrültbe avagy baltás gyilkosba :).

28F

2016. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Az illetővel, aki hozzá is szólt, konkrétan 1 napig voltunk ismerősök facebookon. Előtte viszonylag sok levélváltásunk volt itt gyakorin. Másnap reggel vettem észre, hogy már írni sem tudok neki és megtekinteni sem tudom, mi van vele. Ebből gondoltam, hogy letiltottak. És nem mentem át dühöngő őrültbe előtte sem és a jövőben sem tervezek.

2016. máj. 29. 16:38
 9/15 anonim ***** válasza:

A hölgyike is kiírt 1 kérdést, ott megválaszolta, hogy miért, sőt a te kérdésedet is belinkelte. Állítása szerint kurv*, tetű ronda egy marha vagy, csak nem tudta, hogyan lehetne ezt szebb szavakkal megfogalmazni...


Örülj neki, hogy az ilyen riherongytól megszabadultál! Persze az is lehet, hogy unatkozik a csaj és csak trollkodik 2 kérdéssel :)

2016. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem ilyet amikor észleltem h kis tinilányok fényképeit lájkolgatja, esetleg majdnem meztelen nőí fotók voltak neki fészen, ez nekem sose fért bele, ezért, (mondjuk én leírtam h alapból) szórom az ilyeneket ki,szval nem adok esélyt
2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!