Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várhatok ettől meg valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatok ettől meg valamit? Tapasztalt emberek velemyet kérnem.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival a sokadik randi utan hat szexre került a sor. Elso körbe mar akkor elment mikor húzta fel a gumit másodszor pedig kb 10 másodperc mulva ismét. Haza jöttem, aztán ra írtam 2 nap mulva mert nála maradt valamim, o munkára hivatkozva mondta h aznap mem er ra es ne haragudjak azert nem irt mert irtó sok a munka. Ez miert történt? 30 éves vagyok de ilyet meg soha nem

Tapasztaltam :)



2015. nov. 27. 23:37
 1/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha leírod értelmesen, lehet, tudunk segìteni.

"a sokadik randi utan hat szexre került a sor" Most 6, vagy"hàt"?

Ès mi a probléma? Most az,hogy koràn elment vagy az, hogy nem ért rà talàlkozni?

2015. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány nap telt el azóta?

Az a baj,hogy az alapján,amit leírtál szerintem nagyon régen lehetett nővel és így lehet,hogy már nagyon akart valakit.

Nehéz megmondani,hogy igazat mondott-e,előfordulhat az is,hogy tényleg sok munkája van.

Ajj Sajnálom. :(

2015. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat telefonról vagyok. Hát akart lenni :) igazából mindketto de ugy gondolom ossze fugg :(
2015. nov. 28. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan szégyelli magát, hogy ennyire nem sikerült teljesítenie. Bár mondjuk akkor nem értem, miért nem verte ki, mielőtt találkoztatok, de ezt már csak ő tudja. Viszont most úgy gondolom rajtad áll, hogy mit szeretnél. Ha akarsz még vele találkozni, próbálkozz még megbeszélni vele egy újabb randit, egyrészről mert lehet hogy tényleg csak nem ért rá, másrészről meg legalább kapna egy kis megerősítést, lehet hogy most erre van szüksége. Aztán ha nagyon nem akarja, akkor hagyd, úgyse tudsz mást tenni.
2015. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Azt is írtad neki, hogy az a nála maradt dolog miatt keresed?

Az előző randik után is így viselkedett, hogy a munkára fogott ezt-azt, vagy ez új dolog?

2015. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálatát adtam hogy nem er ra es hogy ugy eltűnt szóval szégyelni mar nem szegyelheti magat. Máskor is volt hogy későn ert haza de olyan hogy egy szó nem sok annyit ne írjon ilyen csak most fordult elo.
2015. nov. 28. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!