Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor veszik észre a siránkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor veszik észre a siránkozók, hogy az emberek úgy viszonyulnak hozzájuk, ahogyan ők saját magukhoz?

Figyelt kérdés

Ez velem is így történt, barátokkal és pasikkal is. 1-2 éve senkinek sem kellettem, vagy maximum csak szexre, minden pasi lekopott pár beszélgetés vagy találka után, de az utóbbi időben többen is randira hívtak, és össze is jöttem egy álompasival, és mindez csak amiatt történt, mert megtanultam értékelni és szeretni saját magamat, és ezt vissza is kapom tőle, tényleg nagyon megbecsül. :)


Ameddig az itteni pasik utálják magukat, csúnyának tartják, és egy szerencsétlen gyökérnek, addig ez nem is lesz máshogy soha az életben. Mindig azt vonzzuk be, amit mi gondolunk magunkról.


2016. máj. 28. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az #5-ös tökéletesen leírta a valódi problémát!
2016. máj. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ú. siránkozók azért olyanok, amilyenek, mert a barátai, családtagjai (elvégre mire valók, nem?) azt szuggerálják belátják, hogy ők senkik, nullák, semmit sem érnek.

Kérdésedre a válasz: majd amikor olyan könyveket olvasnak vagy olyan honlapokat bújnak, amelyek az önfejlesztésről szólnak.

2016. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!