Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viszonyulnak saját magukhoz?

Hogy viszonyulnak saját magukhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokszor elgondolkodom azon, hogy néhány ember nem szégyelli, amit csinál? Elsősorban itt az ellenőrökre, rendőrökre, stb gondolok. Úgy vélem napestig sorolhatná itt mindenki a sztorikat, nem különösebben kell kifejtenem miért gondolom ezt.


2016. márc. 20. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Háromféle megközelítése van a dolognak:


-nem bírnám ezt tenni, nem is vállalok ilyen munkát

-ez is egy munka, ezt is el kell végeznie valakinek, igyekszem a lehető legkevesebb ártó szándékkal és emberségesen végezni (ebből van a legtöbb)

-vérgechi vagyok, szeretek mindenkit szívatni, ártani, ezzel kompenzálom régi sérelmeimet és hadd szívjon mindenki



Nekem van az ismeretségi körömben rendőr, biztonsági őr, BKV ellenőr, közterületes, navos, követeléskezelő is. Szerencsére a legtöbbjük úgy áll hozzá, hogy ez is munka, igyekszik a népszerűtlenségi faktorról nem tudomást véve, amennyire lehet emberségesen kezelve a dolgokat, úgy végezni a munkáját. Mindösszesen két embert ismerek, aki úgy áll hozzá, hogy "de jó hogy utálnak".

2016. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is sejtettem valahol hogy így van.
2016. márc. 26. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!