Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor veszik észre a siránkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor veszik észre a siránkozók, hogy az emberek úgy viszonyulnak hozzájuk, ahogyan ők saját magukhoz?

Figyelt kérdés

Ez velem is így történt, barátokkal és pasikkal is. 1-2 éve senkinek sem kellettem, vagy maximum csak szexre, minden pasi lekopott pár beszélgetés vagy találka után, de az utóbbi időben többen is randira hívtak, és össze is jöttem egy álompasival, és mindez csak amiatt történt, mert megtanultam értékelni és szeretni saját magamat, és ezt vissza is kapom tőle, tényleg nagyon megbecsül. :)


Ameddig az itteni pasik utálják magukat, csúnyának tartják, és egy szerencsétlen gyökérnek, addig ez nem is lesz máshogy soha az életben. Mindig azt vonzzuk be, amit mi gondolunk magunkról.


2016. máj. 28. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Pont fordítva van. Azért érzik magukat annak, mert mindenk azt mondja, hogy azok.


Amúgy csajként "nehéz" dolgod lehetett. :S

2016. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs fordítva, tényleg nem kellettem senkinek, ameddig utáltam magamat, mert ez nagyon kisugárzik!
2016. máj. 28. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Bizony sok minden múlik az önbizalmon és a hozzáálláson. Hinni kell benne hogy képes vagy dolgokat véghezvinni, és hogy úgy vagy jó ahogy vagy.

Mondjuk az igaz hogy neked lányként azért könnyebb dolgod volt valamivel :)

2016. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

"Mikor veszik észre a siránkozók, hogy az emberek úgy viszonyulnak hozzájuk, ahogyan ők saját magukhoz?"


"és össze is jöttem egy álompasival"


Nem vagy következetes.

2016. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted mi egyből úgy születtünk,vagy csak úgy kipattant a fejünkből,hogy akkor mi most utáljuk magunkat és mindenki mást is? vagy hogy gondolod? :D


Nem,ez nem így megy.Hidd el,az elején jó pár évig, ameddig még naiv voltam,én is azt hittem,és mondogattam is magamnak,hogy ááá, csak nem volt szerencsém,vagy nem volt hozzám való az adott nő,és ezért nem jött össze...

Sok évig a folyamatos kudarcok ellenére is,úgy hogy egyetlen pozitív visszajelzés nem volt a nőktől, mégis pozitívan álltam hozzá... naivan én is azt hittem sokáig,hogy tényleg csak rossz emberekkel sodort össze az élet,és majd lesz jobb is ez...

Nos nem lett jobb semmivel,hiába álltam hozzá pozitívan.

Ezek a tapasztalatok,kőkeményen az eddigi évek alatt átélt kiközösítések,kinevetések,megalázások,visszautasítások,mindennapos semmibe nézések eredménye...

Mindezt úgy,hogy a lehetőségeidhez képest mindent megpróbáltál tenni érte,hogy másképpen legyen ez.


De az ember belefárad sok év után a szélmalomharcba...

Mikor ugyanúgy semmibe veszik, ugyanúgy hiába teszel másokért sok dolgot,visszafelé ugyanúgy nem érdekled őket és hasonlók...


24/F

2016. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
1-esnek és 5-ösnek van igaza.
2016. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
és most jobb a lelkednek és az egódnak, hogy játszod a megmondóembert egy noname oldalon, és mindenkit elküldesz a 3,14cásba?
2016. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nőgyűlölő, de ez velem sem így van. Egyrészt, ha pozitívan, magabiztosan és spontán állok valamihez, akkor szinte garantált a kudarc. Ebből adódóan kielemzek előre mindent, felkészülök minél jobban, és jól átgondolva hozom meg a döntéseim, a többi ember viszont (pl. állásinterjún, társkeresésben) az első benyomás alapján dönt, amiben ugye nem vagyok túl jó. Így hiába állok én másokhoz úgy, hogy lehetőleg a valóság szerint kezeljem őket, mások mégis úgy állnak hozzám, hogy elsőre legyek szuper, különben kuka.
2016. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös: Nem csak a kiszemelt csajokkal van így. Hanem sokszor mindenki, aki a "barátunknak" nevezteti magát.
2016. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Hú, ez a nőknél teljesen máshogy van ám!

De előttem is leírták, hogy legtöbben nem úgy kezdjük, hogy tuti nem kellünk egy lánynak sem, hanem pozitívan, energikusan vágunk bele a csajozásba. Ám van akinek a legapróbb pozitív jel sem adatik meg eközben.

2016. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!