Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? 22l

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal. Nagyon rendes, dolgos, ügyes, kedves, becsületes stb volt az elejétől kezdve. Kb. 1,5 éve vagyok szingli. Mindig akar udvarló személyesen és neten is. Tehát van összehasonlítási alapom. Számomra nagyon fontos, hogy egy férfi érdeklődjön felőlem úgy minden téren, nem csupán egy bizonyos dolog érdekelje, mégpedig az intimitás. Illetve a minőségi idő, ami leges legfontosabb.


Ez egy ideig nagyon is jól működött. Minden téren nagyon igyekezett. Mesélte, hogy igazán komoly kapcsolata nem volt, úgy vettem le, hogy kissé tart tőle. Nem is a kapcsolattól, hanem attól, hogy előbb vagy utóbb úgy is végetér.


Ennek ellenére nagyon jól kijöttünk. Szerintem ő az egyetlen férfi, akivel soha egy hangos szóváltásom s volt. Béke honolt mindig és nyugalom. Egy idő után előjött az egymás iránti vágyakozás, és mikor ezt-azt kimondtam, hogy jó lenne, érezhető volt, hogy zavarba hoztam, mégis kölcsönösen érzett. És itt a vágyakozás nem csupán szexualitásra éleződött ki, sőt. Nagyon udvarias volt intim téren, mégis érződött, hogy "kivan" a dologtól. A bókjai sem voltak sablonosak. Inkább egyedi. Már a elején letisztáztuk, hogy nincs e senkije, mivel velem pl. előfordult azelőtt, hogy beszélgettem egy sráccal, aztán puff, benyögte, hogy amúgy van csaja, de jó lenne velem. Ezek elkerülése végett nála is rákérdeztem az elején és azt mondta senkije sincsen, gáznak tartja, hogy valaki több vasat próbál tartani a tűzben. Mindig kedves, figyelmes volt, ha csak tudott, keresett. Ha a hívás pénzbe került is esetleg. Tehát az ég világon semmi rosszat nem tudok mondani. Pár napja azt mesélte, hogy sok a munkája. És egyszerűen utána nem jelentkezett napokig. Vártam, hátha tényleg csak elfoglalt. Amúgy kölcsönösen kerestük egymást, nem volt sosem egyoldalú. Mikor eltelt egy hét és láttan, hogy azért szokott aktív lenni a neten, ráírtam, hogy minden rendben e? Annyit válaszolt, hogy nincs ideje mostanában, rengeteget dolgozik, de megvan. Kedves volt, de úgy voltam vele, ha napokig nem írt egy "szia, hogy vagy?" üzit+ miután rá írok se nagyon próbálkozik, hagyom.


Jó, tudom. Netes dolgok gyakori kimenetele. Messze lakik tőlem.


DE! Miért egyik napról a másikra? Mikor pont, hogy minden szuper volt, úgy beszélgettünk, mint egy aranyos, kissé szerelmes párocska!? Semmi előjel! Semmi negatívum! Minden remek, passzol, erre beüt mennykő a semmiből?


Elfogadom, nem mintha lenne választás. Elhiszem, hogy sok a munkája és kevés a szabadideje, de ha felnéz, írhatott volna 2-3 szót, hisz az semmi.


Miért lett egy nagyon jó dologból semmi hirtelen? Rájött, hogy a távolság miatt nem jön úgysem össze?


De ezt akkor sem így kellett volna, nem?

Elszállt minden szimpátia is egyben? Érdekes....


2016. máj. 28. 12:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9 Kb. két hónapna és igen, húzamosabb ideig csevegtünk, de nem napi szinten mindig. Volt, hogy kimaradt 2-3 nap, de aztán írt vagy én írtam. Biztos, hogy sok dolga van, ezt nem vonom kétségbe! Csak azért 8 napig semmi? Minden előjel nélkül?
2016. máj. 28. 13:26
 12/19 anonim ***** válasza:
Mármint olyan jelekre gondolok, amiket rajtad kívül másnak is lehet esélye észrevenni.
2016. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Mire gondolsz konkrétan? Fejtsd ki nyugodtan.
2016. máj. 28. 13:33
 14/19 anonim ***** válasza:

Bármi olyanra, ami egyértelműen túlmutat a barátságon. Pl. ha elköszönésnél írod, hogy "puszi, majd beszélünk", az nem jelent semmit, ilyet barátok is írnak egymásnak. Ha konkrétan kimondod, hogy tetszik neked, vagy tudtára adod, hogy testileg is kívánod őt, az már oké. A legrosszabb, amit tehetsz, az pedig az, ha más srácokról beszélsz neki.

Egyébként az nem lehet, hogy tényleg sok a munkája?

2016. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Én is mostanában jártam ugyanígy. Tudom próbálja magát az ember nyugtatni, de belül azért mégis rossz...

Kb 2 hónapja beszéltem egy lánnyal, általában napi szinten és megbeszéltük, hogy majd találkozunk is. Most meg 2 hete teljesen eltűnt minden jel nélkül, jó vizsgaidőszak van de akkor is egy sort írhatna.

Azért bízzunk hátha újból minden szuper lesz ;)

2016. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#14 Persze, kimutattam. "Jó lenne, ha itt lennél, simogatnál, megölelnél..." stb, és ez kölcsönösen.
2016. máj. 28. 14:20
 17/19 A kérdező kommentje:

#15 Írtan is, h nem vonom kétségbe, hogy sok a dolga. Én hiszek neki! Csakhogy te is tudod meg én is, munka/vizsga ide vagy oda, aki érdekel, nem tudja és nem is akarja megállni, hogy írjon pár szót. Én rugalmas vagyok. Kibírtam a 2-3 nap kimaradást, nem lógtam rajta. Nem is várom el senkitől, hogy 0-24-be velem csevegjen.


A remény hal meg utoljára...:)

2016. máj. 28. 14:25
 18/19 anonim ***** válasza:

Másfél, de inkább két hónapja hölgy is kiírt egy hasonló kérdést. A hozzászólásai szimpik voltak, ezért ráírtam, levelezgettünk napokig.

Megosztotta a bánatát, hogy akivel összejött le sem szarja, igaz voltak közben futó kapcsolatai (4-en), de nem az igazi és az csak testiség volt...


De a lelki társa már 10 napja nem ír neki 1 szót sem, az a szemét XY le sem szarja, pedig nem egy nagy eresztés és belinkelte a társkeresős adatlapomat!


Hirtelen és is a sok a munkám, majd beszélünk szöveggel jöttem, sok a hasonlóság a te kérdéseddel is, a 22l szintén klappol. Remélem a neved nem Kriszta!

2016. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: nyugi, nem én vagyok. :)
2016. máj. 28. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!