Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálta ezt a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a lány? 20/F infó lent

Figyelt kérdés
Nos reg óta voltunk barátok, sok mindent tudtun kegymásról de sosem jutott volna eszembe, h akár több is lehetne néhány hónapra kevesebbet találkoztunk, beszéltünk és rájöttem, h nekem ő kell, sajnos elég elfoglaltak vagyunk mindketten szóval kb. 1 héten egyszer találkoztunk, kézen fogva sétálgattunk, elmentünk pár helyre teljesen azt éreztem, h sínen van a dolog és kölcsönösek az érzelmeink, ugyan nem volt csók, de szerintem egyértelmű volt, h mit akarok( kapcsolatot vele) 2 így eltöltött hónap után úgy alakult az egyik beszélgetés, h rákérdezett , h akkor most mi van, mondtam neki, h hát több mindent is el tudnék elképzelni, mint sima barátság erre jött a válasz, h sajnálja, fontos vagyok számára, de mint barát, nagyon hülyén érzem magam emiatt, fura, h rákérdezett erre, ami egyértelmű volt szerintem(egy lány baráttal nem teszek olyan gesztusokat mint neki tettem vagy nem sétálgatok a városban vele kézenfogva, gondolom értitek..) Esetleg volt már egy kiszemeltje vagy mit rontottam el?

2016. máj. 1. 12:58
 1/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

Mert hülye. Nem sértésnek szánom, de fiúbaráttal mióta szokás kézenfogva mászkálni?


Mondjuk én a helyedben az első ilyen kézenfogva sétálós nap után megcsókoltam volna, aztán úgy kiderült volna, hogy mi van. De az eszembe nem jutott volna, hogy barátkozni akar, meg, hogy két nap után se csókoljam meg..

2016. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezekután még rámírt, h 2-3x hogy miújság hogy vagyok, de mondtam neki, hogy lehet jobban járunk, ha nem beszélünk kicsit most.
2016. máj. 1. 13:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam "lerohanni" egy csókkal, mert kicsit félénk lány :/
2016. máj. 1. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ego növelésre kellettél, miért ennyi idő után és andalgás után jut eszébe,hogy akkor most mi is van? Menekülj tőle amíg teheted.
2016. máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
43%
Hát szerintem célravezetőbb egy csók, mintha csak fogod a kezét. Mondjuk értelmes embereknél már mondhatni az is azt jelenti, hogy együtt vannak. Úgy látszik ő kevésbé értelmes.
2016. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, le is zártam vele a dolgot, nem beszélünk, de azért most elég rossz, mert nagyon beleszerettem, és sokszor jár rajta az eszem :/ ezért úgymond bosszant, h ilyet csinált... totálisan félrevezetett...
2016. máj. 1. 13:20
 7/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Elhiszem, hogy bosszantó, ezen én is agyfszt kapnék. Velem is megestek már hasonlóan abszurd dolgok.. Idővel sikerül majd továbblépned, rengeteg csaj van és vannak értelmesebbek is.
2016. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kitartás kérdező! Mindig is lesznek ilyen idióták.
2016. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet am, h az elejen ha megcsokolod, viszonozza. Mert altalaban egy nonek mindig szuksege van arra,h legyen mellette egy ferfi. Most te voltal mellette, ezert lehet hagyta volna magat. Viszont mivel nem tetted meg, volt ideje gondolkozni,h kellesz-e neki vagy sem. Es rajott,h nem.

Ezt nem bantasbol mondom, egyaltalan. Szerintem jobb,mint ha mondjuk ket honap egyutt jaras utan talalja ki mi is akar. Szerintem is jobban jarsz nelkule.

Ha nem kellesz valakinek,sose band, akkor meg sem erdemel.

2016. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Játszót-játszó, ostoba, semmi játék!"

Szerintem ezzel az idézettel elmondtam mindent. Játszott, növelte az egóját, és jól érezte magát abban a helyzetben, amikor kellett valakinek. Kihasznált. Max. ha megcsókoltad volna, akkor visszacsókol, esetleg barátság extrákra ment volna bele, de semmi többe.

2016. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!