Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálta ezt a lány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a lány, ha sosem akart semmit?

Figyelt kérdés

elmondtam a lánynak, hogy többet szeretnék tőle. Picit meglepődött, de nemrég lett új pasija. Azt mondta, ez még új, lehet hogy csak rövid ideig tart.

4 nap múlva irt, hogy jövök e X helyre. Megjelentem, a barátja nem volt ott, azt mondta a lány, nemigen jelentkezett a pasi. Az este végén megismételtem mégegyszer, hogy nem tudom, mi van a barátjával, de amit mondtam, azt fenntartom. Szótlan volt, megszeppent, nem mosolygott.

Egy hétre rá megjelent valaki mással kézenfogva. Azt mondta, nem járnak... de akkor miért csinálta mindezt? Amúgy mindenki 25 körüli


2016. máj. 1. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Kevés az infó.

Én szoktam haverokkal is kézen fogva menni, van, hoyg mind2 kezemet fogja 1-1- fiú az utcán.

2016. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Első hozzászóló: Akkor kattints át a tini kategóriába, oda jobban illett volna a hozzászólásod.:D
2016. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik hülyíteni a fiúkat. Élvezik, ha játszadozhatnak mások érzéseivel, közben pedig nő az egójuk.
2016. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2: 44 éves vagyok.:)
2016. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3: Ez a lány nem adta semmi jelét annak, hogy akarna a Kérdezőtől bármit is. Azért várom, hogy adjon még infót, mert valamiből csak gondolta, hogy akar tőle valamit....
2016. máj. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Büszke lehetsz magadra 44 évesen...
2016. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem adta a jelét, de az ellenkezőjét sem! Sőt, nem látod, hogy ő irt? Még mit akarsz tudni?
2016. máj. 1. 18:47
 8/10 anonim ***** válasza:

7: Igen, én is hívom a 2 tucat barátomat mindenhova, írok nekik, sőt, felkeressük egymást beszélgetni, hogy kivel mi van, és megyünk együtt programokra.

Ettől még nem akarunk szerelmi kapcsolatra lépni.

Ez nem jeladás, hogy írt, hogy jössz-e egy programra.

Ez a kérdés, hogy miért írt? Mert örül neked, ha a társaságában vagy.

2016. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tehát, egy fiúbarátod többet akar, te nem mondasz neki sem nemet, se igent, sőt van pasid, de azért elhivod 4 nap múlva.
2016. máj. 1. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem... de olyan fiúnak nem lehet mondani se igent, se nemet, aki valójában nem kérdezett és nem kért semmit. Mert csak válaszul lehet igen-t vagy nemet mondani.

Olyanom van, aki nem kért, nem kérdezett, csak vergődik. Mintha arra várna, hogy én beszéljem rá, hogy akarjon tőlem valamit, pedig ő akarna akarni, de nem eléggé artikuláltan. Csak utalgat.

2016. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!