Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mi volt? Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel szétmentünk, mert többször is megcsalt, egyedül az "köt" minket össze, hogy van egy közös lakásunk, és azon vagyok hogy megvegyem az ő részt (én lakok jelenleg itt).


Szóval a helyzet az, hogy megismertem egy pasit (közös ismerős által), egyéjszakás kalandnak indult, mert én se akartam most komolyat, meg többen mondták is, hogy ő is csak kalandozik és elég sűrűn "váltogatja" a lányokat, de mindegy is.


Utána azt hittem hogy ennyi volt, de aztán véletlenül összefutottunk, megittunk egy kávét, beszélgettünk, jól éreztük magunkat, aztán eljöttünk hozzám és megint szexeltünk.


És itt jön a csavar, mert akkor toppant be az ex-vőlegényem, valami cuccáért, és elkezdte ott mondani hogy hát ő az én vőlegényem meg kb úgy viselkedett mintha én most megcsaltam volna, meg előadta a műsorát, hogy ő még szeret engem és vissza akar kapni...


Ezek után a srác teljesen kikelt magából, hiába mondtam hogy már nem vagyunk együtt az exemmel, mintha meg se hallotta volna, konkrétan ordított velem, hogy olyan vagyok mint az összes nő, büdös nagy szajha, stb, aztán sértetten elviharzott, hogy köztünk mindennek vége és eszembe se jusson keresni őt...


Szerintetek? Én ezen csak lestem... Oké hogy az exem egy xarkavaró, na de a srác miért viselkedett így?


2016. ápr. 6. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert lehet, hogy megfogtad valamivel és nem csak szex kapcsolatot akart volna veled. Vagy rossz érzés volt megtudni, hogy mással is lefekszel nem csak vele. Lehet ez birtoklási vágy vagy kibontakozó valami. Mindenképpen furcsa, mert ha csak le akart volna feküdni veled, akkor nem reagált volna így. Beszélj vele és magyarázd el a helyzetet.
2016. ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom te arra akarsz kilyukadni, hogy valószínűleg veled komolyabban gondolta volna a dolgot ez a pasi.

Nekem meg inkább az jutott eszembe, hogy mivel az ex vőlegényed rátok tört és még jelentet is rendezett, ez neki kellemetlen szituáció volt. Én is kiakadnék ilyen esetben, hogyha egy jó szex helyett kap az ember egy negatív balhét az nem jó móka. Szerintem ne keresd többet, szexre ezer másik pasit tálalsz.

2016. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg megfogtad valamivel és nagyot csalódott benned. A helyedben én is elmagyaráznám neki a dolgot. De azért elkapnám exet is, és megpróbálnám rávenni egy hármas beszélgetésre és egy bocsánatkérésre a sráctól.
2016. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkeresed a pasit és elmagyarázod neki,hogy mi az igazság.Én arra gondolnék,hogy valaki már verte így át,hogy letagadta neki a pasiját és emiatt reagált így.
2016. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha elvileg "megfogtam valamivel", akkor miért nem keresett utána kb 2 hétig? Tök véletlenül futottunk csak össze akkor...
2016. ápr. 6. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindketten csalódtak benned, ennyi.
2016. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!