Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? 22l

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal. Nagyon rendes, dolgos, ügyes, kedves, becsületes stb volt az elejétől kezdve. Kb. 1,5 éve vagyok szingli. Mindig akar udvarló személyesen és neten is. Tehát van összehasonlítási alapom. Számomra nagyon fontos, hogy egy férfi érdeklődjön felőlem úgy minden téren, nem csupán egy bizonyos dolog érdekelje, mégpedig az intimitás. Illetve a minőségi idő, ami leges legfontosabb.


Ez egy ideig nagyon is jól működött. Minden téren nagyon igyekezett. Mesélte, hogy igazán komoly kapcsolata nem volt, úgy vettem le, hogy kissé tart tőle. Nem is a kapcsolattól, hanem attól, hogy előbb vagy utóbb úgy is végetér.


Ennek ellenére nagyon jól kijöttünk. Szerintem ő az egyetlen férfi, akivel soha egy hangos szóváltásom s volt. Béke honolt mindig és nyugalom. Egy idő után előjött az egymás iránti vágyakozás, és mikor ezt-azt kimondtam, hogy jó lenne, érezhető volt, hogy zavarba hoztam, mégis kölcsönösen érzett. És itt a vágyakozás nem csupán szexualitásra éleződött ki, sőt. Nagyon udvarias volt intim téren, mégis érződött, hogy "kivan" a dologtól. A bókjai sem voltak sablonosak. Inkább egyedi. Már a elején letisztáztuk, hogy nincs e senkije, mivel velem pl. előfordult azelőtt, hogy beszélgettem egy sráccal, aztán puff, benyögte, hogy amúgy van csaja, de jó lenne velem. Ezek elkerülése végett nála is rákérdeztem az elején és azt mondta senkije sincsen, gáznak tartja, hogy valaki több vasat próbál tartani a tűzben. Mindig kedves, figyelmes volt, ha csak tudott, keresett. Ha a hívás pénzbe került is esetleg. Tehát az ég világon semmi rosszat nem tudok mondani. Pár napja azt mesélte, hogy sok a munkája. És egyszerűen utána nem jelentkezett napokig. Vártam, hátha tényleg csak elfoglalt. Amúgy kölcsönösen kerestük egymást, nem volt sosem egyoldalú. Mikor eltelt egy hét és láttan, hogy azért szokott aktív lenni a neten, ráírtam, hogy minden rendben e? Annyit válaszolt, hogy nincs ideje mostanában, rengeteget dolgozik, de megvan. Kedves volt, de úgy voltam vele, ha napokig nem írt egy "szia, hogy vagy?" üzit+ miután rá írok se nagyon próbálkozik, hagyom.


Jó, tudom. Netes dolgok gyakori kimenetele. Messze lakik tőlem.


DE! Miért egyik napról a másikra? Mikor pont, hogy minden szuper volt, úgy beszélgettünk, mint egy aranyos, kissé szerelmes párocska!? Semmi előjel! Semmi negatívum! Minden remek, passzol, erre beüt mennykő a semmiből?


Elfogadom, nem mintha lenne választás. Elhiszem, hogy sok a munkája és kevés a szabadideje, de ha felnéz, írhatott volna 2-3 szót, hisz az semmi.


Miért lett egy nagyon jó dologból semmi hirtelen? Rájött, hogy a távolság miatt nem jön úgysem össze?


De ezt akkor sem így kellett volna, nem?

Elszállt minden szimpátia is egyben? Érdekes....


2016. máj. 28. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát, ilyent már én is csináltam. Egyszerűen meguntam, hogy csak a neten beszélgetünk, találkozni nem akart és folyton fárasztott a hülyeségeivel...


Úgyhogy pont ugyanezzel az indokkal koptam én is le.

2016. máj. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez a valóságban is sokszor van így. Egyik pillanatról a másikra lesz a nagyon jó dologból semmi. Hirtelen. Ez van, próbáld meg elfogadni.
2016. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nálunk mint írtam, semmi negatív dolog nem történt. Elfogadtam, mi más tehetnék. Csak érdekes, fura. Általában akkor van ez, ha ellaposodik, unalmas lesz az egész, de esetünkben szó se volt hasonlóról.
2016. máj. 28. 12:52
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Én is így volta megy lánnyal. Igazából nekem az volt a baj, hogy neten élünk és én nem ezt szeretném. Nekem fontos a találkozás, a séták és úgy beszélgetni. Remélem te nem az a lány vagy :) De egyébként én ezt elmondtam, vagy legalább próbáltam elmagyarázni neki de úgy tűnik nem nagyon érti. Aztán meg tényleg nagyon sok munkám volt, emiatt is inkább a személyes találkozókra helyezném a hangsúlyt, mert munka után még ez a pötyögés is elég sok idő. Szóban, telefonon már jobb egy fokkal a helyzet de az akkor is még csak beszélgetés. Nem látod a másik mire hogy reagál, viselkedés, stb.. mondjuk sokkal jobb lenne sétálni egyet a parton vagy elmenni cukrászdába, esetleg moziba, stb.. ehelyett csak a száraz kis pötyörészés egyedül a gép vagy telefon mellett. Ez szerintem gáz. Mindennek megvan a maga helye. Az online tér szerintem arra tökéletesen jó, hogy felvegyük a kapcsolatot vagy tartsuk valakivel aki messze van de nem kizárólagosan ott és amint van rá lehetőség találkozni kell, mert az élet a valóságban történik, ember és ember között.
2016. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 Teljesen igazad van, egyetértek veled. Rossz, ha nem lehet együtt két ember, akik vágynak egymás társaságára. Egy ideig válalható, de aztán kiég. Hiába beszélgetnek napi szinte, magányosak maradnak...
2016. máj. 28. 13:00
 6/19 A kérdező kommentje:
*szinten
2016. máj. 28. 13:01
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Így van. Szóval te is látod a lényeget. Kellenek a közös programok. Kell, hogy lásd a másik arcán a mosolyt, a boldogságot amikor megleped egy kis aprósággal, kellenek az érintések, kell hogy a szemébe nézhess...
2016. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi jelét nem adtad, hogy tetszene neked a srác, ezért belefáradt a meddő próbálkozásba.
2016. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Csak tippelni tudok. Nem lehet, hogy arról van szó, tényleg sok a munkája és nem ír rád, mert mindig elhúzódnak a beszélgetéseitek? Ami nem csak a te hibád, hanem ő sem tudja kontrollálni magát ilyen téren. Mert ha egyszer rád ír, nem bírja megállni, hogy ne beszélgessetek hosszabban?


Mióta ismerkedsz vele?

Mennyi ideje "tűnt el"?

2016. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8 Még véletlenül sem.
2016. máj. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!