Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagytok ilyen képmutatóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyen képmutatóak, srácok?

Figyelt kérdés

Csomószor belefutok olyanba, hogy mondom valakinek, hogy már jelenleg ismerkedek mással, nem szeretnék beszélgetni, erre mondják, hogy az még semmit nem jelent, nem járok vele, egyébként is, mi az, hogy egyszerre csak egy valakivel ismerkedek...


Máskor meg azzal jönnek, hogy mekkora ribi az, aki egyszerre több pasival ismerkedik...


Szánalmas ez az egész már, de komolyan.


2016. máj. 25. 21:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es, ez egyszerű: Nem szeretek egyszerre több emberre koncentrálni, hogy most akkor kinek mit meséltem, meg ők mit mondtak magukról, másrészt balhét sem akarok ebből, mert irtó kínos valakit egy csomó beszélgetés után lekoptatni, hogy bocsi, de mást választottam.
2016. máj. 25. 21:38
 12/17 opened paradise ***** válasza:
100%
Magukat mindig kivételnek gondolják.
2016. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
HA a csaj azzal kezdi első randin, hogy ővele mennyien randizgatnak, akkor teljesen természetes, hogy lepattintom a végén. Randizgasson inkább velük, de ne rabolja az én drága időmet feleslegesen, amikor azt olyan lánnyal is tölthetném, aki jobban megérdemelné.
2016. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, szard le. Egyszerre egyvalakivel ismerkedünk, azzal, aki szimpatikus. Nem álltatunk önzôségbôl más embereket!
2016. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6-os

És honnan tudja a másik, hogy veled érdemes és csakis veled ismerkedni, amikor még nem is ismer???

Pont erről szól a kérdés....ha két embert egyformán nem ismerek, ne kelljen már abból lelkiismereti kérdést csinálnom, hogy mindkettőjüket meg akarom ismerni, és eldönteni, hogy szeretnék-e bármelyiküktől valamit, illetve nekik is lehetőséget adni, hogy eldöntsék akarnak-e tőlem valamit.

Ha egyszerre két srác hív el, nem fogom azt mondani nulla ismeretség után, hogy ja bocs, már valaki elhívott, térjünk vissza rá később, hátha nem alakul semmi.

2016. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#15: elvi kérdés nálam. Ha én ismerekedek valakivel, akkor csak egy emberrel ismerkedem, nem futnak más ismerkedések párhuzamosan. Lehet, hogy én vagyok a különc és nem ez a bevett manapság...:)
2016. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi ebben a képmutatás?


Ha rólam van szó és csak ez miatt nem ismerkedik, akkor zavar.


De ha már ismerkedik velem és úgy mellette másokkal is, az is zavar.


Ez emberi dolog

2016. máj. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!